Słuchawki
Xiaomi Piston Fresh Bloom
Wideo 3Zdjęcia 10 | od 25 do 54 zł Chińska marka Xiaomi błyskawicznie podbija rynek gadżetów i wraz z całą rodziną smartfonów pojawiło się kilka atrakcyjnych modeli słuchawek, w tym i ten model dokanałowy. Generalnie ekspansja sprzętów tej marki opiera się na dwóch głównych punktach. Pierwszy to jakość, która nie ustępuje znacznie bardziej wybitnym markom. A drugi to cena. Słuchawki Xiaomi Piston Fresh Bloom są starannie i wydajnie wykonane. Obudowa jest metalowa, wykonana z aluminium. Wylot kanału pokryty jest cienką stalową siatką. Zestaw zawiera trzy komplety małych, średnich i dużych silikonowych wkładek dousznych do różnych typów uszu. Kabel jest miękki, w kształcie makaronu, nie plącze się. Wejścia kabli do słuchawek i wtyczka są elastyczne, co minimalizuje ryzyko pęknięcia w tych miejscach. Długość kabla to 125 centy...metrów, co wystarczy, wtyczka jest prosta. Jest pilot, który zamienia słuchawki w zestaw słuchawkowy. Naciskając przycisk, można odbierać połączenia lub wstrzymywać odtwarzanie utworów. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mi słuchawki douszne Basic elegancka aluminiowa komora kabel nie pl | 51 zł |
Xiaomi Basic Black | 27 zł |
Słuchawki Xiaomi Mi Piston Basic (ZBW4308GL) | 28 zł |
Słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Earphone | 29 zł |
Słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic ZBW4354TY Black, Built-in micr | 25 zł |
Mi In-Ear Piston Headphones Basic - Srebrny - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pols | 29 zł |
Oryginalne słuchawki douszne Xiaomi Piston Fresh Version czarne ZBW4354TYS | 54 zł |
Xiaomi 362887 słuchawki douszne z tłem Basic czarne ZBW4354TY | 35 zł |
Słuchawki XIAOMI Mi In-Ear | 29 zł |
Mi In-Ear Piston Headphones Basic - Czarny - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polsk | 29 zł |
Xiaomi | Mi In-Ear Headphones Basic | ZBW4355TY | Built-in microphone | 3. | 33 zł |
Xiaomi | Mi In-Ear Headphones Basic | ZBW4354TY | Built-in microphone | 3. | 31 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!