Ceny na Xiaomi Mijia Electric Screwdriver (MJDDLSD001QW)
Wideo 12Zdjęcia 12 | od 137 do 220 zł Rodzaj: wkrętak akumulatorowy; Konstrukcja: pistoletowa; Liczba obrotów (obr./min): 200; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 5; Przekładnia: 1-biegowa; Liczba biegów: 1; Zmiana kierunku obrotów: dźwignia; Waga (kg): 0.35; Uchwyt: do bitów; podświetlenie; walizka; Ładowarka: bez ładowarki dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mijia Wkrętak Akumulatorowy Czarny 2000 mAh MJDDLSD001QW | 220 zł |
Wkrętak Xiaomi Mi Cordless Screwdriver MI CORDLESS SCREWDRIWkrętak Xiaomi Mi Cordless Screwdriver Wytrzymała obudowa i mocna bateria Wkrętak elektryczny Xiaomi Mijia MJDDLSD0... więcej01QW posiada stylową i dość wytrzymałą obudowę wykonaną z tworzywa ABS i poliamidu. Co jest wygodne, to fakt, że jest bezprzewodowy. Wkrętarka zasilana jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 2000mAh. Mocny silnik z wysokim momentem obrotowym Silnik prądu stałego z silnymi magnesami i metalową przekładnią wytwarza stabilny moment obrotowy 5 Nm, idealny do montażu mebli, elektroniki, a nawet majsterkowania. Długi czas pracy bez przewodów Wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh może wykręcić około 180 śrubek na pełnym naładowaniu. Port USB-C pozwala na szybkie ładowanie i pracę bez plątaniny kabli. Dodatkowo, pojemnik na baterie wykonany jest z materiałów trudnopalnych, które chronią użytkownika przed gorącem i innymi zagrożeniami. Jednoczęściowa opatentowana konstrukcja Na korpusie wkrętaka elektrycznego Mijia nie ma żadnych śrub mocujących. Wszystkie elementy są formowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i łączone w innowacyjną konstrukcję, która jest następnie pokrywana dwiema warstwami lakieru schnącego na gorąco, aby stworzyć przyjemną w dotyku fakturę. Wkrętak nie ślizga się w rękach, nie zbiera brudu i nie jest podatny na korozję. 12 bitów z litej stali z dodatkowym przedłużeniem Zestaw 12 końcówek do wkrętarki Mijia wykonany jest z najwyższej jakości stali S2 o najwyższej precyzji. Zostały one dodatkowo utwardzone do stopnia, który zapewnia twardość bez pęknięć i sprężystość bez miękkości. Dzięki przedłużce 60 mm wkrętak może być stosowany w wąskich i trudno dostępnych miejscach w szerokim zakresie zastosowań. Kompletny zestaw akcesoriów Końcówki i przedłużacz znajdują się w osobnym pudełku. Kabel Type-C i sam śrubokręt są umieszczone w poręcznym etui, które pozwala szybko chwycić odpowiednią rzecz i zabrać się do pracy. Maxelektro.plZłóż skargę | 179 zł |
Wkrętak elektryczny XIAOMI Mi Cordless 3.6VMi Cordless Screwdriver zapewnia łatwą obsługę dzięki opatentowanej jednoczęściowej konstrukcji bezprzewodowej. Moc... więcejny silnik magnetyczny i całkowicie metalowa przekładnia zapewniają wysoki moment obrotowy 5 N.m. Umożliwia to łatwy i prosty montaż opraw oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 159 zł |
Wkrętak elektryczny XIAOMI Mi Cordless 3.6VMi Cordless Screwdriver zapewnia łatwą obsługę dzięki opatentowanej jednoczęściowej konstrukcji bezprzewodowej. Moc... więcejny silnik magnetyczny i całkowicie metalowa przekładnia zapewniają wysoki moment obrotowy 5 N.m. Umożliwia to łatwy i prosty montaż opraw oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 159 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi Cordless Screwdriver | Wkrętak elektryczny | MJDDLSD001QWWytrzymała obudowa i mocna bateriaWkrętak elektryczny Xiaomi Mijia MJDDLSD001QW posiada stylową i dość wytrzymałą o... więcejbudowę wykonaną z tworzywa ABS i poliamidu. Co jest wygodne, to fakt, że jest bezprzewodowy. Wkrętarka zasilana jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 2000mAh.Mocny silnik z wysokim momentem obrotowymSilnik prądu stałego z silnymi magnesami i metalową przekładnią wytwarza stabilny moment obrotowy 5 Nm, idealny do montażu mebli, elektroniki, a nawet majsterkowania. Akces-markt.plZłóż skargę | 175 zł |
Xiaomi Mjddlsd001qw Electric Screwdriver Czarny CC59204Cechy:Przenośny i bezprzewodowy. Bardzo długa żywotność baterii:Pozwala wkręcić do 180 śrub przy pełnym naładowaniu... więcejdzięki akumulatorowi o dużej pojemności 2000 Mah. Port ładowania USB-C zapewnia bezprzewodową przenośność. Zdejmowana, ognioodporna i izolowana obudowa baterii.Jednocz BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 137 zł |
Xiaomi Mi Cordless ScrewdriverDodatkowe informacje:2000 OleOle.plZłóż skargę | 159 zł |
Xiaomi Mi Cordless Screwdriver - Wkrętak Elektryczny - Mjddlsd001qwZdobądź Xiaomi Mi Cordless Screwdriver - innowacyjny wkrętak elektryczny! Wyjątkowa ergonomia, precyzyjna kontrola... więcejmomentu obrotowego i bezprzewodowa wygoda. Idealny do każdego domowego zadania czy profesjonalnych projektów. Sklep.Puregreen.plZłóż skargę | 173 zł |
Wkrętak elektryczny XIAOMI Mi Cordless 3.6V DZN4019TWMi Cordless Screwdriver zapewnia łatwą obsługę dzięki opatentowanej jednoczęściowej konstrukcji bezprzewodowej. Moc... więcejny silnik magnetyczny i całkowicie metalowa przekładnia zapewniają wysoki moment obrotowy 5 N.m. Umożliwia to łatwy i prosty montaż opraw oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 190 zł |
Xiaomi Wkrętarka Mi Cordless Screwdriver 3.6 V | 154 zł |
Wkrętarka Akumulatorowa Xiaomi Mi Cordless ScrewdriverWkrętarka akumulatorowa Xiaomi Mi Cordless Screwdriver 5Nm wysoki moment obrotowy | akumulator o dużej pojemności 2... więcej000 mAh | 12 stalowych bitów S2 Mi Cordles... EmpikZłóż skargę | 139 zł |
Xiaomi Mi Cordless ScrewdriverDodatkowe informacje:2000 RTV Euro AGDZłóż skargę | 190 zł |
Mi Cordless Screwdriver - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darm | 169 zł |
Wkrętarka Xiaomi Mi Cordless ScrewdriverWkrętarka Xiaomi Mi Cordless Screwdriver 27002 Mocny silnik magnetyczny. Ultra-wysoki moment obrotowy Wysoki moment... więcejobrotowy 5 N.m, dzięki mocnemu silnikowi magnetycznemu i całkowicie metalowej przekładni. Wkrętarka Xiaomi Mi Cordless Screwdriver 27002 umożliwia łatwy i prosty montaż opraw oświetleniowych Vobis.plZłóż skargę | 172 zł |
Xiaomi Mi Wkrętarka Akumulatorowa Cordless Screwdriver 27002 | 161 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!