Ceny na Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020
Wideo 14Zdjęcia 2 | od 165 do 249 zł Rodzaj: odtwarzacz multimedialny; System operacyjny: Android TV 9; Bluetooth: v 4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); AirPlay; Miracast; Przeglądarka; IPTV; HDMI: v 2.0; Procesor: Amlogic S905Y2; Liczba rdzeni procesora: 4; Pamięć wbudowana (GB): 8; Pamięć RAM (GB): 1; Obsługa HDR: HDR10; Chłodzenie: pasywne (bez wentylatora) dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mi TV Stick Dekoder SmartTV MDZ-24-AASzybki i inteligentny: zasilany przez Android TV 9.0 dla doskonałej funkcjonalności Amazon.plZłóż skargę | 165 zł |
XIAOMI Odtwarzacz multimedialny XIAOMI Mi TV Stick CzarnyPrzenośny odtwarzacz multimediów wyposażony w system Android TV. Prosta obsługa z wykorzystaniem Google Assistan or... więcejaz Smart Cast.Korzyści: Przy wadze mniejszej niż 30g Mi TV Stick jest lżejszy niż pomidor wiśniowy i jest wystarczająco kompaktowy, aby z łatwością zmieścić się w kieszeni. Zapomnij o kablach, podłącz Mi TV Stick do dowolnego telewizora, monitora lub projektora z portem Hdmi, aby ten stał się inteligentnym telewizorem. Mi TV Stick jest zasilany przez Android TV 9.0, który obsługuje wyszukiwanie głosowe oraz ChromeCast łączący Cię ze światem treści. Skorzystaj z Google Play Store, aby pobrać swoje ulubione aplikacje do streamingu, gier oraz wideo i ciesz się nieograniczoną rozrywką. Nigdy nie przegap odcinka ulubionego serialu, filmu na który czekałeś ani ulubionego anime gdy jesteś poza domem. Zabierz ze sobą Mi TV Stick, dokądkolwiek zmierzasz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 180 zł |
Xiaomi Mi TV StickZawarto?? dla wszystkich Mi TV Stick zapewnia szybki dost?p za pomoc? jednego klikni?cia do Netflix i Amazon Prime... więcejVideo, a tak?e innych aplikacji, takich jak Viaplay, Cmore, Svt Play i wiele innych. Ponadto odtwarzacz multimedialny jest wyposa?ony w Google Play Store oraz Android TV 9.0, co oznacza ?e uzyskujesz dost?p do ca?ego ?wiata rozrywki i aplikacji. ?atwy i wygodny dost?p do Asystenta Google Potrzebujesz znale?? dobry film? Naci?nij przycisk mikrofonu i szybko uzyskaj pomoc od Asystenta Google obs?ugiwanego przez sterowanie g?osowe. Ponadto Mi TV Stick jest kompatybilny z szeregiem inteligentnych produktów Mi dzi?ki czemu mo?esz stworzy? w?asne inteligentne domowe urz?dzenia. Proshop.plZłóż skargę | 249 zł |
Xiaomi Mi TV Stick TV-A-XIA-004Xiaomi Mi TV Stick - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 209 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD XIAOMI MI TV Stick MDZ-24-AAOdtwarzacz multimedialny Mi TV Stick to mniejszy brat Mi Box S. Działa w oparciu o system operacyjny Android TV 9.... więcejDzięki niemu możesz oglądać Netflix, YouTube i inne, grać w gry lub słuchać muzyki. W zestawie pilot z Asystentem Google. Electro.plZłóż skargę | 165 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD XIAOMI MI TV Stick MDZ-24-AAOdtwarzacz multimedialny Mi TV Stick to mniejszy brat Mi Box S. Działa w oparciu o system operacyjny Android TV 9.... więcejDzięki niemu możesz oglądać Netflix, YouTube i inne, grać w gry lub słuchać muzyki. W zestawie pilot z Asystentem Google.... Avans.plZłóż skargę | 165 zł |
Odtwarzacz multimedialny FULLHD Xiaomi Mi TV Stick 8GB ANDROID TV 1080P Xiaomi Mi TV Stick 8 GB Android TV Smart TV w Twojej kieszeni .Przenośny odtwarzacz multimediów wyposażony w sys... więcejtem Android TV. Prosta obsługa z wykorzystaniem Google Assistant oraz Smart Castle. Nieograniczona rozrywka Skorzystaj ze Sklepu Google Play, aby pobrać swoje ulubione aplikacje do przesyłania strumieniowego i gier i bawić się przez wiele godzin. Mi TV Stick jest oparty na Android TV 9.0, który obsługuje wyszukiwanie głosowe i Chromecast łączący Cię ze światem treści. Oglądaj ulubione programy telewizyjne, graj w gry, oglądaj wiadomości lub włącz radio. Lekki i przenośny. Przy wadze mniejszej niż 30g Mi TV Stick jest lżejszy niż pomidor wiśniowy i jest wystarczająco kompaktowy, aby z łatwością zmieścić się w kieszeni.Zapomn Erli.plZłóż skargę | 191 zł |
Odtwarzacz multimedialny Full HD XIAOMI MI TV Stick MDZ-24-AAOdtwarzacz multimedialny Mi TV Stick to mniejszy brat Mi Box S. Działa w oparciu o system operacyjny Android TV 9.... więcejDzięki niemu możesz oglądać Netflix, YouTube i inne, grać w gry lub słuchać muzyki. W zestawie pilot z Asystentem Google.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 179 zł |
Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Stick | 194 zł |
Xiaomi Mi TV Stick Android SmartAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Canal+ Online;Aplikacj OleOle.plZłóż skargę | 165 zł |
Xiaomi, Przystawka Smart TV XIAOMI Mi Stick, czarnaXiaomi, Przystawka Smart TV XIAOMI Mi Stick Oglądaj gdziekolwiek jesteś. Mały i poręczny Przy wadze poniżej 30 g te... więcejlewizor waży nie więcej niż pomidor koktaj... EmpikZłóż skargę | 174 zł |
Xiaomi Mi TV Stick Android SmartAplikacje:HBO Max, Netflix, Amazon Prime, Disney+, YouTube, Canal+ Online;Aplikacj RTV Euro AGDZłóż skargę | 179 zł |
Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Stick czarnyOdtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Stick czarny Smart TV w Twojej kieszeni! Przenośny odtwarzacz multimediów Xia... więcejomi Mi TV Stick wyposażony w system Android TV. Prosta obsługa z wykorzystaniem Google Assistan oraz Smart Cast. Nigdy nie przegap odcinka ulubionego serialu, filmu na który czekałeś ani ulubionego anime gdy jesteś poza domem. Zabierz ze sobą Mi TV Stick, dokądkolwiek zmierzasz. Lekki i przenośny. Przy wadze mniejszej niż 30g odtwarzacz multimedialny Mi TV Stick jest lżejszy niż pomidor wiśniowy i jest wystarczająco kompaktowy, aby z łatwością zmieścić się w kieszeni.Zapomn Vobis.plZłóż skargę | 230 zł |
Xiaomi Mi TV Stick 1Lekki i przenośny. Mając mniej niż 30 g, patyczek Mi TV waży nie więcej niż pomidor wiśniowy i jest wystarczająco m... więcejały, aby zmieścić się w kieszeni. Zapomnij o kablu, podłącz go do telewizora, monitora lub projektora ze złączem HDMI, aby przekształcić go w inteligentny telewizor
Łatwa konfiguracja. Natychmiast skonfiguruj swój Mi TV Stick W zaledwie trzech prostych krokach możesz w krótkim czasie cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Mi TV Stick w mgnieniu oka.
Nieograniczona rozrywka. Skorzystaj z Google Play Store, aby pobrać ulubione aplikacje do streamingu i gier i zapewnić rozrywkę przez wiele godzin.
Jedyne w swoim rodzaju wrażenia z systemem Android TV. Mój TV Stick działa z systemem Android TV 9.0, który obsługuje wyszukiwanie głosowe i Chromecast i łączy Cię ze światem treści.
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth z Google Assistant. Zapomnij o pisaniu. Naciśnij przycisk mikrofonu na pilocie, aby szybko znaleźć to, czego szukasz, niezależnie od tego, czy szukasz ulubionego programu lub piosenki lub po prostu chcesz wiedzieć, jaka jest pogoda. Amazon.plZłóż skargę | 243 zł |
Xiaomi Mi TV Stick 9.0Lekka i przenośna, waży mniej niż 30 g urządzenie Mi Tv Stick waży nie więcej niż pomidor cherry i jest wystarczają... więcejco małe, aby zmieścić się w kieszeni. Zapomnij o kablach, podłącz go do każdego telewizora, monitora lub projektora z portem HDMI, aby zamienić go w inteligentny telewizor!
Łatwa konfiguracja. Skonfiguruj urządzenie Mi TV Stick w mgnieniu oka. W zaledwie trzech prostych krokach możesz zacząć cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Mi TV Stick w mgnieniu oka.
Nieograniczona rozrywka. Użyj Google Play Store, aby pobrać ulubione aplikacje do strumieniowania i gier i zachować rozrywkę przez wiele godzin.
Wyjątkowe doświadczenie z systemem Android TV. My TV Stick współpracuje z systemem Android TV 9.0, który obsługuje wyszukiwanie głosowe i Chromecast, łącząc Cię ze światem treści. Zgarnij swoje ulubione programy telewizyjne, graj w gry, sprawdzaj wiadomości lub złap się w radiu. My TV Stick poleca również filmy w oparciu o Twoje osobiste preferencje YouTube i Google Play.
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth z Google Assistant. Zapomnij o pisaniu. Naciśnij przycisk mikrofonu na pilocie, aby szybko znaleźć to, czego szukasz, niezależnie od tego, czy szukasz swojego ulubionego programu lub piosenki, czy po prostu chcesz wiedzieć, jaka jest pogoda. Amazon.plZłóż skargę | 243 zł |
Xiaomi, Przystawka Smart TV XIAOMI Mi Stick, czarnaXiaomi, Przystawka Smart TV XIAOMI Mi Stick Oglądaj gdziekolwiek jesteś. Mały i poręczny Przy wadze poniżej 30 g te... więcejlewizor waży nie więcej niż pomidor koktaj... EmpikZłóż skargę | 165 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!