Ceny na telewizor Xiaomi Mi TV A2 43 43 "
Zdjęcia 4 | od 1 420 do 3 062 zł Niedrogi telewizor 4K o umiarkowanych rozmiarach ekranu - 43 cale po przekątnej. Model posiada panel IPS o szerokich kątach widzenia w poziomie i pionie (178° na wszystkich frontach), charakteryzujący się rozdzielczością 3840x2160 pikseli. Dla wyświetlacza telewizora deklarowane jest pokrycie 90% przestrzeni barwnej DCI-P3, a ponadto ekran obsługuje wyświetlanie treści HDR (HLG, HDR10 i Dolby Vision). Aby zrekompensować rozmycie szybko poruszających się obiektów w kadrze, model otrzymał wsparcie dla technologii MEMC. Ale częstotliwość odświeżania wyświetlacza Xiaomi Mi TV A2 43 jest standardowa - 60 Hz. Na panelu telewizora działa system Android TV 10 z wbudowanym Chromecastem do nadawania treści z gadżetów mobilnych oraz asystentem głosowym Asystenta Google. Telewizor ma 2 GB pamięci RAM...i pojemność 16 GB. Za dźwięk obrazu na ekranie odpowiadają głośniki stereo formatu 2 x 12 W z obsługą Dolby Audio i DTS-HD. Na pokładzie modelu zainstalowano dwuzakresowe Wi-Fi, jest złącze LAN do podłączenia przewodowego Internetu, dwa porty USB, trzy złącza HDMI oraz optyczne wyjście audio na zewnętrzne głośniki. Do zawieszenia panelu telewizora na ścianie odpowiedni jest uchwyt VESA o wymiarach 300x300 mm. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Xiaomi MI A2 43" LED 4K UHD Android TV MI LED TV A2 43 | 1 599 zł |
Telewizor Xiaomi A2 L43M7 LED 43'' 4K Ultra HD Android Darmowa dostawa | 1 420 zł |
XIAOMI Telewizor Mi TV A2 43 cale | 1 568 zł |
Xiaomi TV A2 43" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 1 444 zł |
Xiaomi Ela4817eu 43´´ Hd Led Tv Czarny Europe PAL / EU Plug | 3 062 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Telewizor 43 Xiaomi TV A2 ELA4817(wersja europejska) ( | 1 997 zł |
Xiaomi A2 43" (108 cm), Smart TV, Android TV, 4H UHD, 3840 x 2160, Wi-Fi, | 2 131 zł |
Xiaomi Mi LED TV A2 43" - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 1 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!