Ceny na Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini
Wideo 15Zdjęcia 4 | od 70 do 145 zł Lekki przenośny jednokierunkowy monofoniczny głośnik mobilny z bezprzewodowym Bluetooth i wbudowanym mikrofonem do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Różni się skromnymi ogólnymi wymiarami wytrzymałego plastikowego etui (4,5x8,6x8,6 cm) i niską wagą 185 g. na spacery, pikniki czy wędrówki. Pomaga w zorganizowaniu małej zaimprowizowanej imprezy towarzyskiej. Dla ułatwienia użytkowania przenośny zestaw głośników Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker mini posiada specjalny pasek do mocowania głośnika do plecaka, torby, odzieży wierzchniej, roweru lub otoczenia. Pewny dźwięk zapewnia jeden dynamiczny radiator i pasywny rezonator, który wzmacnia bas. Według producenta pakiet ten może odtworzyć szeroki zakres częstotliwości, który jest wystarczający dla większości popularnych gatunków mu...zycznych. Do nawiązania połączenia bezprzewodowego wykorzystywany jest interfejs bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 m (można sterować odtwarzaniem utworów i odbierać przychodzące połączenia głosowe w trybie głośnomówiącym). Wbudowany akumulator litowo-jonowy 2000 mAh zapewnia do 10 godzin odtwarzania i jest ładowany przez port USB C. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik IP67 Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker Grey XiaomiSpeaker | 110 zł |
Xiaomi Mi Portable Mini Bluetooth Speaker Czarny BHR4802GL | 70 zł |
Głośnik Xiaomi Mi Portable czarny (BHR4802GL) | 99 zł |
Xiaomi Bluetooth Speaker Mi Portable Speaker Szary | 129 zł |
Portable Speaker Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker Szary | 111 zł |
Głośnik Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker iP67 szary/grey | 145 zł |
Xiaomi Mi głośnik Portable Bluetooth Speaker iP67 szary/grey 30496 | 109 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!