Ceny na Xiaomi Mi 10 Pro 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 19 | od 2 199 do 4 399 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 90; ОС: Android 10.0; Model procesora: Snapdragon 865 5G; Procesor (GHz): 2.84; GPU: Adreno 650; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR5 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Mi 10 Pro, 5G, 8/256 GB, szary | 4 399 zł |
Xiaomi Mi 10 Pro 256GB 5G 8GB RAM - White | 2 499 zł |
Xiaomi Mi 10 Pro 8/256GB Biały | 2 199 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 10 Pro, 5G, 8/256 GB, biały | 2 974 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!