Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Xiaomi Buds 4 Pro Space Black Xiaomi Buds 4 ProObsługa dźwięku Wireless Hi Res co n LDAC Niski
ANC 48dB z trybem przezroczystości
Wbudowany dźwięk wciągający
D... więcejo 38 godzin słuchania z etui ładującym
Zaawansowana redukcja szumów dla wyraźnych połączeń telefonicznych
Łączność z podwójnym urządzeniem Amazon.pl
Złóż skargę | | 899 zł | | |
|
| XIAOMI Słuchawki bezprzewodowe XIAOMI Buds 4 Pro Czarny (Space Black)Dźwięk jakiego oczekujesz. Pojemna bateria pozwala na 9 godziny pracy, a dzięki praktycznemu etui ładującemu, możes... więcejz się cieszyć ulubioną muzyką nawet przez 38 godzin. Korzyści: Niezwykle zbalansowany przetwornik z bardzo niskim poziomem zniekształceń Bardzo duża redukcja szumów zapewnia wyraźne rozmowy Delikatna i kompaktowa konstrukcja z kilkoma wbudowanymi magnesami sprawia, że słuchawki pozostają na swoim miejscu wewnątrz etui. Po otwarciu go słuchawki są dobrze widoczne, co ułatwia ich odpowiednie założenie. Wkładki douszne wykonane z płynnego materiału silikonowego zapewniają miękkie dopasowanie i trzymają słuchawki w uszach. Zastosowanie niestandardowego ultradynamicznego podwójnego pierścienia magnetycznego drugiej generacji firmy Xiaomi pozwala uzyskać wysokiej jakości dźwięk o niskiej częstotliwości i ultraniskich zniekształceniach liniowych. Słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro mają certyfikat Hi-Res Audio Wireless i obsługują kodek audio Ldac firmy Sony przy szybkości transmisji do 990 kb/s, a także rozdzielczość audio 96 kHz / 24 bity i wyższą MediaMarkt.plZłóż skargę | | 947 zł | | |
|
| Xiaomi Buds 4 Pro - GoldS?uchawki w pe?ni bezprzewodowe z mikrofonem, douszne, Bluetooth, redukcja ha?asu, star gold Proshop.plZłóż skargę | | 766 zł | | |
|
| Dokanałowe Xiaomi Buds 4 Pro Space Black SL-BT-XIA-0011Xiaomi Buds 4 Pro Space Black - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa... więceji odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | | 799 zł | | |
|
| Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro Space BlackSłuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro
Xiaomi Buds 4 Pro to nowoczesne słuchawki bezprzewodowe TWS oferujące w... więcejszystko to, co najlepsze. Kodek Sony LDAC da Ci dostęp do najwyższej jakości w świecie bezprzewodowego audio. Aktywna redukcja szumów pozwoli Ci odciąć się od hałasów w nawet najbardziej zatłoczonym miejscu.
Dopracowana konstrukcja
Case słuchawek swoją formą przypomina kapsułę. Dzięki temu jest on niezwykle poręczny, kompaktowy i wygodny w przenoszeniu. Słuchawki są trzymane dzięki sile magnesu, co sprawia, że zawsze idealnie wskakują na swoje miejsce.
Idealnie dopasowane
Xiaomi Buds 4 Pro zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać jak Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 799 zł | | |
|
| Xiaomi Buds 4 Pro gd Buds 4 Pro Star Gold Xiaomi Buds 4 Pro | | 891 zł | | |
|
| XIAOMI Słuchawki bezprzewodowe XIAOMI Buds 4 Pro Złoty (Star Gold)Dźwięk jakiego oczekujesz. Pojemna bateria pozwala na 9 godziny pracy, a dzięki praktycznemu etui ładującemu, możes... więcejz się cieszyć ulubioną muzyką nawet przez 38 godzin. Korzyści: Niezwykle zbalansowany przetwornik z bardzo niskim poziomem zniekształceń Bardzo duża redukcja szumów zapewnia wyraźne rozmowy Delikatna i kompaktowa konstrukcja z kilkoma wbudowanymi magnesami sprawia, że słuchawki pozostają na swoim miejscu wewnątrz etui. Po otwarciu go słuchawki są dobrze widoczne, co ułatwia ich odpowiednie założenie. Wkładki douszne wykonane z płynnego materiału silikonowego zapewniają miękkie dopasowanie i trzymają słuchawki w uszach. Zastosowanie niestandardowego ultradynamicznego podwójnego pierścienia magnetycznego drugiej generacji firmy Xiaomi pozwala uzyskać wysokiej jakości dźwięk o niskiej częstotliwości i ultraniskich zniekształceniach liniowych. Słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro mają certyfikat Hi-Res Audio Wireless i obsługują kodek audio Ldac firmy Sony przy szybkości transmisji do 990 kb/s, a także rozdzielczość audio 96 kHz / 24 bity i wyższą MediaMarkt.plZłóż skargę | | 947 zł | | |
|
| Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro Star GoldSłuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 4 Pro
Dopracowana konstrukcja
Idealnie dopasowane
Xiaomi Buds 4 Pro zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać jak Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 799 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!