Ceny na Xiaomi 13 Pro 256 GB / 12 GB
Wideo 25Zdjęcia 26 | od 4 723 do 6 343 zł W hierarchii Xiaomi 13 Pro ma zająć pierwsze miejsce na podium w momencie ogłoszenia smartfona pod koniec 2022 roku. Urządzenie może pochwalić się niesamowicie szybkim sprzętem, wysokiej klasy ekranem, niezwykłymi ambicjami w zakresie fotografowania i nagrywania filmów. Tak więc sercem modelu jest topowy ośmiordzeniowy chipset Snapdrgon 8 Gen 2, który z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem o charakterze mobilnym. Dobrą pomocą w pewnym podrzucaniu i obracaniu uruchomionych aplikacji jest grafika Adreno 740 i aż 12 GB pamięci LPDDR5X RAM. Pojemność zwykłego przechowywania danych UFS 4.0 wynosi 256 GB. W smartfonie nie ma jednak gniazda rozszerzeń na kartę microSD. Ekran Xiaomi 13 Pro 256GB/12GB oparty jest o matrycę OLED z technologią LTPO, która pozwala na elastyczną zmianę liczby klat...ek na sekundę w zależności od wyświetlanej treści w zakresie od 1 do 120 Hz. Po przekątnej wyświetlacz jest rozciągnięty do 6,73 cala, obraz jest wyświetlany na nim w wysokiej rozdzielczości 3200x1440 pikseli. Skaner linii papilarnych został umieszczony bezpośrednio na ekranie, aby odblokowywać gadżet za pomocą odcisku palca. Główny aparat smartfona ma format „trzy na pięćdziesiąt” – trzy tylne czujniki fotomodułu są filmowane w rozdzielczości 50 MP. 1-calowy czujnik ołowiu ma również końcówkę optyczną i optykę Leiki, której towarzyszy ultraszerokokątny i teleobiektyw. Akumulator 4830 mAh urządzenia jest ładowany przewodowo ze 120-watowego zasilacza, technologia bezprzewodowego ładowania akumulatorów jest wytwarzana z dużą mocą 50 watów. Ponadto model uzyskał obsługę zwrotnego ładowania bezprzewodowego. Korpus smartfona jest chroniony przed kurzem i wilgocią zgodnie z wymogami normy IP68. A model jako jeden z pierwszych otrzymał wsparcie dla Wi-Fi 7. Jako miły bonus, urządzenie zostało wyposażone w zastrzeżony port podczerwieni. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB eSIM Czarny | 6 343 zł |
Smartfon Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB Czarny (MZB0DBIEU) | 5 089 zł |
Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB Biały | 4 749 zł |
Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB eSIM Biały | 6 343 zł |
Smartfon Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB Biały (MZB0DAXEU) | 4 723 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!