Ceny na Xiaomi 13 Lite 128 GB / 8 GB
Wideo 7Zdjęcia 20 | od 1 515 do 1 627 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.55; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 91; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 7 Gen 1; Procesor (GHz): 2.4; GPU: Adreno 644; Pamięć RAM (GB): 8 |
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi 13 Lite 5G 8/128GB Czarny (MZB0CVLEU) | 1 627 zł |
Smartfon Xiaomi 13 Lite, 8/128 GB, czarny | 1 520 zł |
Xiaomi 13 Lite 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Black | 1 554 zł |
Xiaomi 13 Lite 8/128 GB Czarny | 1 515 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!