Ceny na Xiaomi 12T 256 GB
Wideo 22Zdjęcia 13 | od 1 765 do 2 999 zł Smaczna oferta na półce modeli pewnego siebie medium-linka, depczącego po piętach mastodontom branży smartfonów. Gadżet spotyka użytkownika z ekranem o przekątnej 6,67 cala na podłożu wykonanym z zaawansowanej matrycy CrystalRes AMOLED. Mocne strony wyświetlacza to wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu (2712x1220 pikseli), adaptacyjna częstotliwość odświeżania do 120 Hz i 12-bitowa reprezentacja kolorów (ponad 68 miliardów odcieni kolorów). Zaraz w warstwie sub-ekranowej znajduje się skaner linii papilarnych, a w górnym segmencie wyświetlacza pośrodku znajduje się wyspowy otwór na obiektyw aparatu do selfie 20 MP. Główny moduł fotograficzny Xiaomi 12T 256GB jest potrójny - na czele stoi zaawansowany sensor obrazu Samsung HM6 o rozdzielczości 108 MP i stabilizacji optycznej. Do głównego...czujnika przylegają moduły ultraszerokokątne 8 MP i 2 MP moduły makro. Smartfon jest zasilany przez wydajny chipset MediaTek Dimensity 8100 Ultra. Pamięć na pokładzie modelu zapewnia 8/256 GB bez możliwości wykorzystania kart microSD do rozszerzenia pojemności dysku wewnętrznego. Ważną cechą urządzenia jest obsługa ultraszybkiego przewodowego ładowania baterii o pojemności 5000 mAh. Ładuje się od zera do 100% w zaledwie 19 minut. przy mocy 120 watów. Ponadto model został wyposażony w głośniki stereo z Dolby Atmos, chip NFC i autorski port podczerwieni. Etui na smartfon posiada podstawową ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP53. |
128 GB256 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi 12T 5G 256GB/8GB - Black | 1 765 zł |
Smartfon Xiaomi 12T 8/256GB Clear Blue | 2 999 zł |
Smartfon Xiaomi 12T, 5G, 8/256 GB, czarny | 2 053 zł |
Smartfon Xioami 12T 5G 8/256GB Czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 769 zł |
Smartfon Xioami 12T 5G 8/256GB Czarny | 1 769 zł |
Xiaomi 12T 8/256GB Czarny | 1 765 zł |
Xiaomi 12T 5G 256GB/8GB - Silver | 2 085 zł |
Xiaomi 12T 5G 256GB/8GB - Blue | 2 526 zł |
Smartfon Xiaomi 12T, 5G, 8/256 GB, czarny | 1 880 zł |
Smartfon Xioami 12T 5G 8/256GB Czarny | 1 994 zł |
Xiaomi 12T 8/256GB Niebieski | 2 526 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!