Ceny na Xiaomi 12 Lite 128 GB / 6 GB
Wideo 20Zdjęcia 26 | od 996 do 1 390 zł Model o silnej średniej dłoni, pozycjonowany jako „cienki, zwarty i lekki”. Arsenał urządzenia obejmuje jasny ekran AMOLED o przekątnej 6,55 cala, wydajny sprzęt, przyzwoity aparat i szybkie ładowanie akumulatora za pomocą przewodu. Wchodząc w szczegóły, wyświetlacz smartfona charakteryzuje się rozdzielczością emitowanego obrazu Full HD+ (2400x1080 pikseli) oraz częstotliwością odświeżania 120 Hz, co poprawia płynność renderowania animacji i dynamicznych scen w grach. W warstwie podekranowej na przednim panelu znajduje się skaner linii papilarnych do odblokowania gadżetu odciskiem palca. Wydajność urządzenia zapewnia „żelazna” kombinacja ośmiordzeniowego chipsetu Snapdragon 778G 5G i 6/128 GB pamięci (nierozszerzalnej). Tylny aparat w konstrukcji Xiaomi 12 Lite 128GB/6GB jest potrójny, a d...o roli wiodącego czujnika przypisano matrycę o wysokiej rozdzielczości 108 MP. Przedni aparat w otworze wyspowym wyświetlacza smartfona strzela w rozdzielczości 32 MP. W trosce o odpowiednią smukłość obudowy (grubość 7,3 mm) model otrzymał akumulator o nie najwyższej pojemności (4300 mAh). Jednak bateria ładuje się w zaledwie 39 minut. z zasilaczem 67 W. Model otrzymał między innymi blaster IR i chip NFC. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smartphone 12 Lite Octa Core 6 GB RAM 128 GB Różowy S7834409 | 1 297 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Lite, 5G, 6/128 GB, zielony | 1 208 zł |
Xiaomi 12 Lite 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Green | 1 098 zł |
Xiaomi 12 Lite 5g 6gb/128gb 6.5´´ Zielony TKOXAOSZA0639 | 996 zł |
Smartfon Xiaomi 12 Lite, 5G, 6/128 GB, zielony | 1 390 zł |
Xiaomi 12 Lite 6gb/128gb 6.5´´ Różowy 12 L 6-128 PK | 1 137 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!