Ceny na Xiaomi 12 128 GB / 8 GB
Wideo 43Zdjęcia 10 | od 1 599 do 3 579 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.28; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 8 Gen 1; Procesor (GHz): 3; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR5 dodaj do listymoje listy |
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi 12 5G Telefon Komórkowy Fioletowy 128 GB 4260555973365Xiaomi 12 oferuje profesjonalny aparat główny 50 MP, ultraszerokokąt Amazon.plZłóż skargę | 2 738 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI 12 5G 8/128GB FioletowyXiaomi 12 to kompaktowa konstrukcja, w której drzemią możliwości flagowych modeli. Dzięki niewielkim możesz obsłuży... więcejć go jedną dłonią! Pomimo zastosowania dużego wyświetlacza o przekątnej aż 6.28 cala, telefon ten ma szerokość zaledwie 69.9 mm.Korzyści: 6.28-calowy ekran Amoled Hdr10+ o rozdzielczości 1080 x 2400 to wystarczający powód do satysfakcji dla ceniących jakość obcowania z multimediami Płynność zapewnia nie tylko odświeżanie AdaptiveSync na poziomie 120 Hz, ale również wysoka, bo wynosząca aż 240 Hz, częstotliwość próbkowania dotyku Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 zapewnia jeszcze szybsze działanie i większą energooszczędno MediaMarkt.plZłóż skargę | 3 579 zł |
XIAOMI 12 5G 8/128GB Niebieski 35839Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Adapter, Etui ochronne, Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasilacz 67W... więcej, Instrukcja obsługi Wymiary [mm]: 152,7 x 69,9 x 8,16 mm Waga [g]: 180 g Kolor: Niebieski Kolor producenta: Blue Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Niebieski (8/128GB) System operacyjny: Android 12 (MIUI 13) Procesor [GHz]: 1 x Prime corex 2, do 3,0 GHz, 3 x Gold core A710, do 2,5 GHz, 4 x Silver core A510, do 1,8 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 @Adreno 730 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI 12 Przekątna ekranu [cal]: 6,28" Technologia ekranu: AMOLED
HDR10 Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Liczba kolorów: 16 mln Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Victus Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.28 Aparat główny [Mpix]: 50 + 13 + 5 Mpix Funkcje aparatu: ?/1,88, 1µm, 4-w-1 Super Pixel 2µm, 1/1.56", OIS (50 MP) (szerokokątna), ?/2.4, 123° FOV (13 MP), ?/2,4, AF (3cm-7cm) (5 MP) (makro) Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 8K / 4K / FHD Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Standard GSM: GSM: 2/3/5/8
WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19
LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/1 Neonet.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon XIAOMI 12 8/128GB 5G 6.28" 120Hz Szary 37065Komfortowa, kompaktowa konstrukcja w ikonicznym stylu Xiaomi Xiaomi 12 to kompaktowa konstrukcja, w której drzemią... więcejmożliwości flagowych modeli. Dzięki niewielkim możesz obsłużyć go jedną dłonią! Pomimo zastosowania dużego wyświetlacza o przekątnej aż 6,28 cala, telefon ten ma szerokość zaledwie 69,9 mm. Zupełnie nowa, ikoniczna obudowa Xiaomi 12 występuje w trzech zachwycających wariantach kolorystycznych Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 000 zł |
Smartfon Xiaomi 12 5G 8/128GB Niebieski (37069) | 2 886 zł |
SMARTFON XIAOMI 12 5G 8/128GB NiebieskiXIAOMI 12 5G 8/128GB Niebieski Najważniejsze cechy Kolor: Niebieski Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Prze... więcejkątna [cal]: od 6' do 6,49' Częstotliwość ... EmpikZłóż skargę | 2 398 zł |
Xiaomi 12 5G 8/128GB Szary | 1 599 zł |
Smartfon XIAOMI 12 8/128GB 5G 6.28" 120Hz Fioletowy 37079Komfortowa, kompaktowa konstrukcja w ikonicznym stylu Xiaomi Xiaomi 12 to kompaktowa konstrukcja, w której drzemią... więcejmożliwości flagowych modeli. Dzięki niewielkim możesz obsłużyć go jedną dłonią! Pomimo zastosowania dużego wyświetlacza o przekątnej aż 6,28 cala, telefon ten ma szerokość zaledwie 69,9 mm. Zupełnie nowa, ikoniczna obudowa Xiaomi 12 występuje w trzech zachwycających wariantach kolorystycznych Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 200 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!