Ceny na Wiwa H.265 Mini LED
Wideo 2Zdjęcia 5 | od 79 do 150 zł Mały zewnętrzny tuner telewizji cyfrowej do odbioru programów naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T/T2. Pozycjonowany jako przystępny produkt ze średniej półki cenowej. Odpowiedni dla użytkowników, którzy chcą kupić nie tylko przenośny tuner, ale także odtwarzacz multimedialny umożliwiający odtwarzanie najpopularniejszych formatów plików z dysków USB. W zestawie pilot (z czujnikiem podczerwieni), zdalny wyświetlacz, przedłużacz HDMI i adapter antenowy. Dzięki antenie T2 i silnemu sygnałowi cyfrowy tuner Wiwa H.265 Mini LED zapewnia oglądanie ponad 30 kanałów telewizyjnych w nienagannej jakości. Przeznaczony do odbioru sygnałów w zakresach: VHF (176-226,5 MHz) i UHF (474-866). Podłączany jest do telewizora za pomocą cyfrowego interfejsu HDMI 1.3 (do 1080i/1080p); starsze modele n...ie zapewniają analogowego wyjścia sygnału. Model ten obsługuje dekodowanie sygnału spełniającego nie tylko specyfikację DVB-T2 stosowaną w nadawaniach krajowych (MPEG-4 AVC/H.264), ale także obsługuje bardziej zaawansowany format kompresji H.265/HEVC. Dostępna jest funkcja automatycznego dostrajania, opóźnionego oglądania i nagrywania programów na żądanie/timera. Potrafi odtwarzać pliki wideo, a także materiały audio i fotograficzne z podłączonych zewnętrznych dysków USB. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiwa Tuner TV H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD UDWIWT2H265MLEDWIWA H.265 MINI LED
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z... więcejtyłu telewizora. Komunikacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 83 zł |
WIWA H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD TUN-WWA-067Prosty i funkcjonalny Najnowszy tuner z serii H.265 w wersji MINI LED dzięki bardzo małej obudowie daje możliwość d... więcejyskretnego ukrycia z tyłu telewizora. Tuner zapewnia dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej Telewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition) i SD standardowej rozdzielczości. Skanowanie sygnału PAL do rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p. Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive WIWA H.265 staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR). Full HD Media Player Wyjście audio/wideo HDMI oraz możliwość sprzętowego odtwarzania plików wideo Full HD - H.265, H.264, MKV, XVID itp. dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia doskonały odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów wbudowanych w pliki MKV). Odtwarzacz odczytuje pliki audio, wideo i foto. Wbudowany dekoder JPEG tworzy z tego urządzenia idealną przeglądarkę zdjęć. Posiada rozbudowane funkcje wyświetlania plików foto z dysku USB. Możliwość przeglądania zdjęć przy jednoczesnym słuchaniu muzyki. Więcej możliwości Koniec ze stojącymi przy telewizorze dodatkowymi urządzeniami. Jedynym elementem widocznym, niezbędnym do wygodnego sterowania tunerem za pomocą pilota jest estetyczny i dyskretny wyświetlacz LCD z odbiornikiem podczerwieni. Podłączenie zewnętrznego dysku twardego do portu USB zwiększy funkcjonalność urządzenia o opcję nagrywarki oraz odtwarzacza własnych plików multimedialnych Komputronik.plZłóż skargę | 85 zł |
Dekoder WIWA H.265 Mini LED DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z tyłu telewizora. Komunik... więcejacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner może posiadać dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi). Tuner jest sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w małej solidnej obudowie. Electro.plZłóż skargę | 85 zł |
Wiwa Tuner TV H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD 85154WIWA H.265 MINI LED
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z... więcejtyłu telewizora. Komunikacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 94 zł |
Dekoder WIWA H.265 Mini LED DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z tyłu telewizora. Komunik... więcejacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner może posiadać dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi). Tuner jest sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w małej solidnej obudowie.... Avans.plZłóż skargę | 85 zł |
TUNER DEKODER DVB-T2 TV NAZIEMNE H.265 HEVC HD USB HDMI WIWA MINI LED PILO TUNER DEKODER DVB-T2 TV NAZIEMNE H.265 HEVC HD USB HDMI WIWA MINI LED PILOT Jeśli twój dekoder lub telewizor nie... więcejposada DVB-T2 nie będziesz odbierał telewizji ‼️ NOWOŚĆ !! Tuner DVB-T2 ✔️OBSŁUGA DVB-T2 W JAKOŚCI 4K ✔️NAJMMNIEJSZY DEKODER NA RYNKU JEDYNY MODEL KTÓRY POSIADA: ✔️DODATKOWY WYŚWIETLACZ ✔️PRZYCISKI FLUORESCENCYJNE Wiwa H.265 MINI LED DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2 Rozdzielczość Full HD 1080p Złącze USB – możliwość nagrywania programów, funkcja „Timeshift, obsługa multimediów Pilot funkcją Memo Control (obsługa dekodera i tv jednym pilotem) Odtwarzanie filmów z polskimi napisami, przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki Obsługa teletekstu i napisów ekranowych Lista kanałów ulubionych TV DVB-T2 H.265/HEVC Co musisz wiedzieć? Nie zostało wiele czasu do przejścia na nowy system kodowania sygnału telewizji naziemnej. Już od marca 2022 r. nastąpi zmiana i jeśli chcesz nadal oglądać telewizję potrzebne jest wyposażenie się w nowy dekoder! DVBT-2 to nowszy standard, który jest bardziej efektywny w kwestii gospodarowania częstotliwościa Erli.plZłóż skargę | 92 zł |
Tuner DVB-T WIWA H.265 MINI LED | 113 zł |
Wiwa Tuner TV H.265 MINI LED DVB-T/DVB-T2 H.265 HD 85154WIWA H.265 MINI LED
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z... więcejtyłu telewizora. Komunikacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 83 zł |
Dekoder WIWA H.265 Mini LED DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MINI LED do montażu w niewidocznym miejscu z tyłu telewizora. Komunik... więcejacja z pilotrem odbywa się za pomocą dołączonego dyskretnego wyświetlacza LED z odbiornikiem podczerwieni. Tuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner może posiadać dostęp do Internetu realizowany za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi). Tuner jest sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w małej solidnej obudowie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 149 zł |
WIWA WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 MINI LEDEAN: 5907678819567Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 85 zł |
Tuner TV Wiwa H.265 Mini Led | 89 zł |
Wiwa H.265 MINI LEDDodatkowe opcje:PVR Ready - możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB, EPG - elektroniczny przewodnik po programa... więcejch, odtwarzacz plików multimedialnych OleOle.plZłóż skargę | 150 zł |
Wiwa Mini LedTuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to... więcejstandard, który będzie obowiązywał w Pols... EmpikZłóż skargę | 85 zł |
Wiwa H.265 MINI LEDFunkcje dodatkowe:PVR Ready - możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB, EPG - elektroniczny przewodnik po progra... więcejmach, odtwarzacz plików multimedialnych RTV Euro AGDZłóż skargę | 150 zł |
Tuner DVB-T2 HEVC Dekoder Wiwa H.265 Mini LED | 90 zł |
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 MINI LEDSpecyfikacja Kolor produktu Czarny Odtwarzanie wideo Tak Nagrywanie Tak Typ tunera Cyfrowy... więcejPobór mocy 7,5 W Zasilanie 5V/1.5A DC Waga produktu 50 g Szerokość produktu 65 mm Głębokość produktu 30 mm Wysokość produktu 10 mm Zawartość zestawu Wyświetlacz LED z odbiornikiem podczerwieni Zawartość zestawu Złączka antenowa Przewody Kabel USB z rozgałęziaczem Przewody Kabel przedłużający HDMI Skrócona instrukcja obsługi Tak Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania Tak Liczba portów USB 2.0 1 Ilość portów HDMI 1 Wyjście audio Tak Typ HD Full HD System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 System formatu sygnału cyfrowego DVB-T Obsługiwane tryby wideo 1080p Obsługiwane tryby wideo 1080i Obsługiwane tryby wideo 576p Obsługiwane tryby wideo 720p Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265 Obsługiwane formaty plików wideo MPEG Obsługiwane formaty plików wideo M2TS Obsługiwane formaty plików wideo TPR Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4 Obsługiwane formaty plików wideo MOV Obsługiwane formaty plików wideo H264/AVC Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo DIVX Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo TS Obsługiwane formaty plików wideo XVID Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo TP Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo VOB Obsługiwane formaty plików wideo 3GP Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio ACC Format kompresji zdjęć PNG Format kompresji zdjęć JPG Format kompresji zdjęć JPEG Format kompresji zdjęć BMP Obsługiwany format napisów SRT Obsługiwany format napisów SMI Obsługiwany format napisów SSA Obsługiwany format napisów TXT Obsługiwany format napisów SUB Szerokość 210mm Długość 35mm Wysokość 122mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 110 zł |
Wiwa Mini LedTuner obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to... więcejstandard, który będzie obowiązywał w Pols... EmpikZłóż skargę | 83 zł |
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 MINI LED | 79 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!