Ceny na Wilson Pro Staff Precision 103 (WR080210U)
od 347 do 400 zł Przeznaczenie: dla dorosłych; Materiał ramy: węgiel (grafit); Długość rakiety (mm): 692; Powierzchnia strun (cm2): 665; Formuła naciągu: 16x19; Balans: do rączki; Waga (g): 269; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wilson Pro Staff Precision 103 Tennis Racquet WR080210U, Unisex, Czarne, r | 400 zł |
Wilson Pro Staff Precision 103 Polyvalent Tennis Racket Czarny 1 WR080-210 | 348 zł |
Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff Precision 103 red/black | WYSYŁKA W 24H | 360 zł |
Wilson Pro Staff Precision 103 Tennis Racquet Wr080210U, Kobieta/Mężczyzna | 389 zł |
Wilson Pro Staff Precision 103 Polyvalent Tennis Racket Czarny 2 WR080-210 | 347 zł |
Wilson Pro Staff Precision 103 Polyvalent Tennis Racket Czarny 3 WR080-210 | 347 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!