Ceny na Wilson Pro Staff Precision 100 (WR019010)
od 411 do 529 zł Przeznaczenie: dla dorosłych; Materiał ramy: węgiel (grafit); Długość rakiety (mm): 686; Powierzchnia strun (cm2): 645; Formuła naciągu: 16x19; Balans: do rączki; Waga (g): 320; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wilson Pro Staff Precision 100 Polyvalent Tennis Racket Czarny 1 WR080-110 | 411 zł |
Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff Precision 100 red/white/black | WYSYŁKA | 529 zł |
Wilson Pro Staff Precision 100 Tennis Racquet WR080110U, unisex, rakiety d | 479 zł |
Wilson Pro Staff Precision 100 Polyvalent Tennis Racket Czarny 3 WR080-110 | 411 zł |
Wilson Pro Staff Precision 100 Polyvalent Tennis Racket Czarny 2 WR080-110 | 411 zł |
Wilson Pro Staff Precision 100 Tennis Racquet WR080110U, unisex, rakiety d | 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!