Ceny na UleFone Armor X7 16 GB / 2 GB
Wideo 12Zdjęcia 10 | od 399 do 549 zł Kompaktowy "samochód pancerny" o wodoodpornej, wstrząsoodpornej i pyłoszczelnej konstrukcji. Smartfon jest chroniony przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi zgodnie z wymaganiami norm IP68, IP69K i MILSTD-810G. Chip NFC, akumulator o stałej pojemności (4000 mAh), tryb radiowy push-to-talk i oddzielny przycisk alarmowy SOS mają na celu wzmocnienie pozycji „tuby” na arenie budżetowego „off-roadu” pojazdy ”. W trosce o przystępność UleFone Armor X7 został wyposażony w archaiczny ekran o proporcjach 16: 9 o rozdzielczości 1280x720 pikseli, a także podstawowy sprzęt w chipsecie MediaTek Helio A20 i 2/16 GB pamięci. Ma dość siły, by rozwiązywać codzienne zadania, ale aplikacje wymagające dużej ilości zasobów będą „z łatwością działać” na urządzeniu mobilnym. Zdjęcia smartfona „klikają” w głó...wny aparat o rozdzielczości 13 Mpx z tyłu i aparat przedni o rozdzielczości 5 Mpx. Model rozpoznaje swojego „nośnika” po zdjęciu odcisku palca - skaner do tego etui umieszczony jest na brutalnej tylnej obudowie urządzenia. Od razu po wyjęciu z pudełka smartfon działa pod kontrolą systemu Android 10. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon UleFone Armor X7 2/16GB Czarno-pomarańczowy (UF-AX7/OE) | 549 zł |
Smartfon Ulefone Armor X7, LTE, 2/16 GB, pomarańczowy | 549 zł |
uleFone Armor X7 2/16GB Dual SIM LTE pomarańczowy - WYPRZEDAŻ - ostatnie s | 399 zł |
Smartfon Ulefone Armor X7 Pomarańczowy | 549 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!