Ceny na UleFone Armor 22 128 GB
Zdjęcia 10 | od 842 do 1 050 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.58; rozdzielczość ekranu: 2408х1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 69; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G96; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD |
128 GB256 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ULEFONE Smartfon Armor 22 6.58" 8/128GB IP68/IP69K 6600 mAh DualSIM zielon | 956 zł |
Smartfon UleFone Armor 22 8/128GB Czarno-zielony (UF-A22/GN) | 995 zł |
ULEFONE Smartfon Armor 22 8/128GB IP68/IP69K 6600 mAh DualSIM zielony | 999 zł |
ULEFONE Smartfon Armor 22 6.58" 8/128GB IP68/IP69K 6600 mAh DualSIM zielon | 956 zł |
Pancerny Smartfon Ulefone Armor 22 8/128GB Czarno-Zielony | 999 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/128GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22 GN | Bezpłatn | 899 zł |
Smartfon Ulefone Armor 22 8/128GB Czarny | 1 036 zł |
Ulefone Armor 22 8gb/128gb 6.5´´ Zielony UF-A22/GN | 984 zł |
Ulefone Armor 22 8/128GB Zielony | 898 zł |
Smartfon UleFone Armor 22 8/128GB Czarny (UF-A22/BK) | 995 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 22 8/128GB 6.58" 120Hz Zielony UF-A22 GN | Bezpłatn | 899 zł |
Smartphone Ulefone Armor 22 8GB/128GB (nieco zielonkawy) | 1 050 zł |
uleFone Armor 22 8/128GB czarny 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 899 zł |
uleFone Armor 22 8/128GB zielony 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 899 zł |
Ulefone Armor 22 8gb/128gb 6.5´´ Czarny UF-A22/BK | 842 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!