Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| ULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czarny Zadowolenie.plZłóż skargę | | 1 679 zł | | |
|
| ULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czarny Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 711 zł | | |
|
| uleFone Armor 20WT 12/256GB 5,65" 50Mpix Czarny5G:nie;Budzik:tak;Aparat przedni:16 Mpix;Aparat przedni:tak;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bluetooth:tak... więcejv5.2;Długość czuwania:600 h;Czas do pełnego naładowania baterii:2h;Czas pracy na baterii do:45h;Czujniki:akcelerometr, czujnik geomagnetyczny, czujnik jakości powietrza, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, rozpoznawanie twarzy, żyroskop;Czytnik kart pamięci microSD:tak;Czytnik linii papilarnych:z boku obudowy;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dyktafon:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:tak;EDGE:tak;Dotykowy wyświetlacz:tak;Ekran Edge:tak;Opcje aparatu:autofocus, ledowa lampa błyskowa, tryb panorama, tryb portretowy, wykrywanie twarzy, zdjęcia z flashem;Dodatkowe opcje:funkcja Walkie-talkie, Google Play, latarka, Wi-Fi dwuzakresowe (2.4G/5G);Opcje telefonu:odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), czytnik kart pamięci microSD, odtwarzacz MP3, radio FM, tryb głośnomówiący, dyktafon, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, barometr, czujnik gestów, czujnik jakości powietrza, rozpoznawanie twarzy, czujnik światła otoczenia;GPRS:tak;GPS:GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;HSDPA:tak;HSPA+:tak;HSUPA:tak;Kalendarz:tak;Kalkulator:tak;Kolor:czarny;Barwa obudowy:czarny;Liczba rdzeni procesora:8-rdzeniowy;LTE:tak;Ładowanie bezprzewodowe:nie;Ładowanie:szybkie ładowanie;Ładowarka:tak;Łączność bezprzewodowa:NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:MediaTek;Interfejs po polsku:tak;Micro SIM:nie;Mini Sim:nie;Model procesora:Helio G99;Nagrywanie filmów:2K;Nano SIM:tak;Nawigacja: odbiornik GPS:tak;obiektyw 2:0;obiektyw 3:0;obiektyw 4:0;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Obsługiwana wielkość kart pamięci:do 2 TB;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:AAC, AMR, FLAC, M4A, MP3, OGG;Odtwarzacz audio:tak;Odtwarzacz wideo:3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4;Pamięć RAM:12 GB;Pamięć wewnętrzna:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojemność akumulatora w komplecie:10850 mAh;Procesor:MediaTek MT6789;Prosty w obsłudze:tak;Przekątna ekranu:5,65 ";Radio FM:tak;Rodzaj:smartfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM - nanoSIM;Typ obudowy:klasyczna;Typ obudowy:klasyczna;Rodzaj wyświetlacza:IPS;Rozdzielczość ekranu:2160 x 1080 pikseli;Rozdzielczość nagrywania wideo:2K;Rozmowy wideo (przez aplikacje):tak;Slot hybrydowy:nie;Standardy wysyłania/odbierania wiadomości:e-mail, MMS, SMS;Bardzo odporny:tak;System operacyjny:Android 12;System operacyjny:Android;Szybkie ładowanie:tak;Tryb głośnomówiący:tak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:381,4 g;Sygnał wibrujący:tak;Sieć Wi-Fi:tak;W opakowaniu:folia ochronna na ekran, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna, moduł Walkie-Talkie;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):164,8 x 79,2 x 18,1 mm;Wymienny akumulator:niewymienny;Ekran:Full HD+;Wytrzymałość:wodoodporny, odpo... OleOle.plZłóż skargę | | 1 599 zł | | |
|
| Smartfon UleFone Armor 20WT 12/256GB Czarny (UF-PA20WT/BK) | | 1 654 zł | | |
|
| ULEFONE Smartfon Armor 20WT 12/256GB czarny | | 1 730 zł | | |
|
| ULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czULEFONE Smartfon Armor 20WT 5.65" 12/256GB IP68/IP69K 10850 mAh DualSIM czarny Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 679 zł | | |
|
| Smartfon Ulefone Armor 20Wt, 12/256 GB, czarnySmartfon Ulefone Armor 20WT Model procesora: MediaTek Helio G99 (8 x 2.2GHz) Pamięć: 12GB RAM, Pamięć wbudowana: 25... więcej6GB, Wyświetlacz: 5.65', 2160 x 1080px, Ty... EmpikZłóż skargę | | 1 654 zł | | |
|
| uleFone Armor 20WT 12/256GB 5,65" 50Mpix Czarny5G:nie;Alarm (budzik):tak;Aparat przedni:16 Mpix;Aparat przedni:tak;Aparat tylny:50 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Blueto... więcejoth:tak v5.2;Czas czuwania do:600 h;Czas do pełnego naładowania baterii:2h;Czas pracy na baterii do:45h;Czujniki:akcelerometr, czujnik geomagnetyczny, czujnik jakości powietrza, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, rozpoznawanie twarzy, żyroskop;Czytnik kart pamięci microSD:tak;Czytnik linii papilarnych:z boku obudowy;Dostęp do Internetu:tak;Dual SIM:tak;Dyktafon:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:tak;EDGE:tak;Ekran dotykowy:tak;Ekran Edge:tak;Funkcje aparatu:autofocus, ledowa lampa błyskowa, tryb panorama, tryb portretowy, wykrywanie twarzy, zdjęcia z flashem;Funkcje dodatkowe:funkcja Walkie-talkie, Google Play, latarka, Wi-Fi dwuzakresowe (2.4G/5G);Funkcje telefonu:odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), czytnik kart pamięci microSD, odtwarzacz MP3, radio FM, tryb głośnomówiący, dyktafon, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, barometr, czujnik gestów, czujnik jakości powietrza, rozpoznawanie twarzy, czujnik światła otoczenia;GPRS:tak;GPS:GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;HSDPA:tak;HSPA+:tak;HSUPA:tak;Kalendarz:tak;Kalkulator:tak;Kolor:czarny;Kolor obudowy:czarny;Liczba rdzeni procesora:8-rdzeniowy;LTE:tak;Ładowanie bezprzewodowe:nie;Ładowanie:szybkie ładowanie;Ładowarka:tak;Łączność bezprzewodowa:NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:MediaTek;Menu w języku polskim:tak;Micro SIM:nie;Mini Sim:nie;Model procesora:Helio G99;Nagrywanie filmów:2K;Nano SIM:tak;Nawigacja: odbiornik GPS:tak;obiektyw 2:0;obiektyw 3:0;obiektyw 4:0;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Obsługiwana wielkość kart pamięci:do 2 TB;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:AAC, AMR, FLAC, M4A, MP3, OGG;Odtwarzacz audio:tak;Odtwarzacz wideo:3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4;Pamięć RAM:12 GB;Pamięć wbudowana:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojemność baterii:10850 mAh;Procesor:MediaTek MT6789;Prosty w obsłudze:tak;Przekątna wyświetlacza:5,65 ";Radio FM:tak;Rodzaj:smartfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM - nanoSIM;Obudowa:klasyczna;Rodzaj obudowy:klasyczna;Rodzaj wyświetlacza:IPS;Rozdzielczość ekranu:2160 x 1080 pikseli;Rozdzielczość nagrywania wideo:2K;Rozmowy wideo (przez aplikacje):tak;Slot hybrydowy:nie;Standardy wysyłania/odbierania wiadomości:e-mail, MMS, SMS;Super wytrzymały:tak;System operacyjny:Android 12;System operacyjny:Android;Szybkie ładowanie:tak;Tryb głośnomówiący:tak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:381,4 g;Wibracje:tak;Wi-Fi:tak;W opakowaniu:folia ochronna na ekran, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna, moduł Walkie-Talkie;Wymiary (wys. x szer. x głęb.):164,8 x 79... RTV Euro AGDZłóż skargę | | 1 599 zł | | |
|
| Smartfon ULEFONE Power Armor 20WT 12/256GB 5.65" Czarny | Bezpłatny transp | | 1 819 zł | | |
|
| Smartfon ULEFONE Power Armor 20WT 12/256GB 5.65" Czarny | Bezpłatny transp | | 1 819 zł | | |
|
| Ulefone Armor 20wt 12gb/256gb 5.6´´ Czarny UF-A20WT/BKUlefone SMARTPHONE ARMOR 20WT BLACK 4G/ 6.58´´ HD/ HELIO G99/256GB ROM/12GB RAM/16MP/10850MAH/IP68.Specyfikacja:-Mo... więcejdel procesora:Helio G99.-Rozmiar ekranu:6.58´´.-Ekran dotykowy:Nie.-Kształt ekranu:Płaski.-Pamięć RAM:12 GB.-Pojemność pamięci wewnętrznej:256 GB.-Generacja sieci komórkowej:4G.-Standard 4G:TAK.-Pojemność baterii:10850MAH.-Typ baterii:Wbudowana bateria.-Kolor produktu:Czarny.-Kod IP (Międzynarodowa ochrona):IP68.-Forma:Smartfon. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 636 zł | | |
|
| Ulefone Power Armor 20WT 12/256GB CzarnyUlefone Power Armor 20WT Komunikacja bez limitów Doskonała integracja tradycyjnego DMR PTT i... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 519 zł | | |
|
| Smartfon UleFone Armor 20WT 12/256GB Czarny (UF-PA20WT/BK) | | 1 579 zł | | |
|
| Smartphone ULEFONE Armor 20WT 12/256 GB Czarny 256 GB Czarny UF-PA20WT/BK | | 2 074 zł | | |
|
| uleFone Armor 20WT 12/256GB 10850mAh czarny - darmowy odbiór w 22 miastach | | 1 819 zł | | |