Ceny na UleFone Armor 12 128 GB / 8 GB
Wideo 14Zdjęcia 9 | od 1 241 do 1 849 zł Dobrze wyważony smartfon w niezniszczalnym etui z wszelkiego rodzaju ochroną przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi. Model nie boi się kurzu, brudu i wilgoci, upadków, promieniowania, wytrzymuje działanie ciśnienia gorącej wody. Ochronna „skórka” UleFone Armor 12 jest wykonana zgodnie z wymaganiami norm IP68, IP69K i MIL-STD-810G. Za sterami urządzenia mobilnego stoi potężny 7nm procesor MediaTek Dimensity 700 z wbudowanym modemem 5G. Pod względem wbudowanej pamięci smartfon ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Słabym punktem urządzenia jest ekran. Przy przekątnej 6,52 cala obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1600x720 pikseli i nie ma tu mowy o zwiększonej częstotliwości skanowania. Niemniej jednak urządzenie jest mocne w innych obszarach programu. Długą żywotność bat...erii urządzenia zapewnia pojemny akumulator 5180 mAh z obsługą procedury przyspieszonego ładowania przewodowego 18 W oraz ładowania bezprzewodowego 15 W. Audiofile docenią głośne głośniki stereo na pokładzie smartfona. Ponadto model jest wyposażony w chip NFC i boczny skaner linii papilarnych. Wisienką na torcie jest antybakteryjna powłoka korpusu urządzenia na bazie jonów srebra. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ulefone Armor 12 5G wytrzymały telefon komórkowy średnica 700 ośmiordzenio | 1 800 zł |
Smartfon UleFone Armor 12 5G 8/128GB Grafitowy (UF-A12-V2/GY) | 1 849 zł |
Smartfon Ulefone Armor, 12/256 GB, czarny | 1 542 zł |
Ulefone Armor 12 8/128gb 6.5´´ Dual Sim Czarny 1360118 | 1 241 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!