Ceny na obiektyw TTArtisan 21mm f/1.5
Zdjęcia 9 | od 1 090 do 1 099 zł Typ obiektywu: stałoogniskowy; Bagnet (mocowanie): Canon RF; Leica SL; Nikon Z; Sony E; Ogniskowa (mm): 21; Wartość przysłony: f/1.4; Przysłona, min: 16; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.7; Rozmiar matrycy: full frame; Napęd autofokusa: brak; Ręczne ustawianie ostrości; Średnica filtra (mm): 72 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy TTArtisan 21mm F1.5 Sony E AF-O-TTAR-013 | 1 090 zł |
TTartisan 21 mm f/1.5 Sony E | 1 090 zł |
Obiektyw TTArtisan 21mm f/1,5 czarny - mocowanie Nikon Z - Raty (raty 0) | 1 099 zł |
Obiektyw TTArtisan 21mm F1.5 Nikon Z | 1 099 zł |
Stałoogniskowy TTArtisan 21mm F1.5 Nikon Z AF-O-TTAR-012 | 1 099 zł |
Stałoogniskowy TTArtisan 21mm F1.5 Canon R AF-O-TTAR-010 | 1 099 zł |
Obiektyw TTArtisan 21mm f/1,5 czarny - mocowanie Canon RF - Raty (raty 0) | 1 099 zł |
Obiektyw TTArtisan 21mm F1.5 Canon RF | 1 099 zł |
Obiektyw TTArtisan 21mm f/1.5 Sony E | 1 099 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!