Myszka
Trust GXT 112 Felox Gaming Mouse & Mousepad (25070)
Zdjęcia 7 | od 100 do 196 zł Rodzaj: zestaw; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: gamingowa; Rozdzielczość sensora (DPI): 800 – 4800; Maks. przyspieszenie (G): 20; Liczba przycisków: 5; Przyciski boczne; Przycisk DPI; Podświetlana obudowa: wielokolorowa; Podświetlenie z efektami świetlnymi; Kabel: nadajnik USB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Gaming GXT 112 Felox bezprzewodowa mysz gamingowa z podkładką pod my | 107 zł |
Trust GXT 112 Felox - Myszy - 6 - Czarny | 196 zł |
MOUSE USB OPTICAL WRL GXT112/FELOX + MOUSEPAD 25070 TRUST New | 188 zł |
Mysz Trust GXT 112 FELOX + podložka pod myš (25070) Czarna | 100 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!