Ceny na Tronsmart Element T2 Plus
Wideo 11Zdjęcia 23 | od 134 do 200 zł Kompaktowy i lekki zestaw głośnikowy przenośny z łącznością bezprzewodową, wbudowanym czytnikiem kart i funkcją głośnomówiącą. Producent pozycjonuje jako niedrogi model w średniej półki cenowej. Różni się obecnością niezawodnej ochrony przed wodą, odpowiadającej międzynarodowej normie IPX7, która pozwala na stosowanie go w obozie polowym lub na brzegu zbiorników wodnych. Może być wygodnym towarzyszem spaceru, wędrówki czy pikniku. Przenośny zestaw głośników Tronsmart Element T2 Plus jest wyposażony w dwa kompaktowe i wydajne aktywne emitery akustyczne (łącznie do 20 W) oraz pasywny rezonator, który nadaje głęboki dźwięk dźwiękom o niskiej częstotliwości. Dzięki wyraźnemu akcentowi basowemu zestaw głośnikowy doskonale radzi sobie z odtwarzaniem nowoczesnego popu, elektronicznej muzyki tanec...znej i hip-hopu. Jako bezprzewodowe źródło wysokiej jakości sygnału audio można wykorzystać dowolny nowoczesny smartfon, tablet czy laptop. Zaawansowany technologicznie i energooszczędny interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0 działa w zasięgu do 30 m, zapewniając wysokiej jakości połączenie bez zakłóceń. Obsługiwane jest odtwarzanie popularnych formatów plików audio z kart pamięci microSD / microSDHC. Wbudowany akumulator li-Ion 3600 mAh zapewnia do 24 godzin pracy na baterii i jest ładowana przez gniazdo USB typu C. Istnieje tryb parowania dwóch głośników w jedną parę TWS-stereo. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik mobilny TRONSMART T2 Plus Czarny | 200 zł |
Tronsmart T2 Plus 20W Głośnik Bluetooth 5.0 24H Czas odtwarzania IPX7 Wodo | 134 zł |
Głośnik Tronsmart Element T2 Plus czarny (357167) | 140 zł |
Głośnik TRONSMART T2 Plus, Bluetooth | 140 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T2 Plus | 149 zł |
Tronsmart Element T2 Plus 20 W przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5 | 175 zł |
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Element T2 Plus 20W czarny | 156 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!