Ceny na Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5 l
od 120 do 229 zł Ten olej silnikowy został opracowany przy użyciu technologii syntetycznej i jest przeznaczony do stosowania w absolutnie wszystkich pojazdach z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi (w tym z katalizatorami, z turbodoładowaniem lub silnikami wielozaworowymi). Współpracuje tylko z samochodami osobowymi, choć producent dopuszcza stosowanie w lekkich ciężarówkach. Producent zwraca uwagę na „trwałość” marki – nadaje się do użytkowania w ekstremalnych warunkach pogodowych i do każdego stylu jazdy. Wyposażone w atesty renomowanych producentów, takich jak Mercedes-Benz, Porshe, BMW i Volkswagen. |
1 l5 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy TOTAL QUARTZ 59000, 5W40, 5L | 193 zł |
Total - Olej silnikowy syntetyczny 5W-40 Quartz 9000 Energy | 229 zł |
TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W40 5L | 120 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!