Ceny na wózek Thule Urban Glide 2
Wideo 21Zdjęcia 6 | od 2 879 do 3 699 zł Zaawansowany i łatwy w obsłudze sportowy wózek terenowy, wyprodukowany przez popularną szwedzką markę Thule. To bardzo lekki, zwrotny model, z którym można swobodnie pobiegać. Produkt posiada trzy duże koła, dzięki którym uzyskuje się bardziej opływowy kształt obudowy. Jednocześnie wózek można bez problemu złożyć nawet jedną ręką, a sam waży zaledwie 11 kg. Ponieważ model pod wieloma względami przeznaczony jest do chodzenia z dzieckiem podczas uprawiania sportu lub aktywności na świeżym powietrzu, ważnym dodatkiem będzie mechanizm skrętu przednich kół oraz hamulec ręczny. Rączka dla rodzica z regulacją wysokości zapewnia dodatkową wygodę. Na samym wózku zapewniono odblaskowe felgi - na krawędzi budki oraz na kołach, dzięki czemu produkt jest dobrze widoczny nawet o zmroku lub w nocy. Dziec...ko jest bezpiecznie zabezpieczone pięciopunktowymi szelkami. W opakowaniu znajduje się również torba do wózka oraz pojemna kosz na zakupy zapinana na zamek, dodatkowo na samej spacerówce znajdują się trzy siatkowe przegrody. Kąt nachylenia oparcia można regulować, w budce wykonano okienko na magnes, aby obserwować dziecko bez przeszkadzania mu. Wózek Thule Urban Glide 2 ma niezawodną amortyzację sprężynową, która nie zawiedzie Cię nawet na pagórkowatym terenie. Same koła są bardzo duże - średnica tyłu to 41 cm, a średnica przodu to 30 cm. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek dziecięcy do biegania Thule Urban Glide 2 szary 10101950 | WYSYŁKA W | 3 219 zł |
Thule, Urban Glide 2, Wózek do biegania, Majolica Blue | 3 699 zł |
Wózek dziecięcy do biegania Thule Urban Glide 2 szary 10101950 | WYSYŁKA W | 3 219 zł |
Thule Urban Glide 2 Majolica Blue spacerowy | 2 879 zł |
Thule, Urban Glide 2, Wózek do biegania, Black on Black 2020 | 3 399 zł |
THULE WÓZEK Urban Glide 2 black/grey melange | 3 399 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!