Ceny na gramofon THORENS TD 1601
Zdjęcia 5 | od 11 999 do 18 999 zł Model: TP 92 / 9“; Rodzaj: obrotowe; Napęd: paskowy; Sterowanie: elektroniczne / automatyczne; Pokrywa; regulacja przeciwwagi; antyskating; Średnica talerza (mm): 305; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thorens TD 1601 piano black | 11 999 zł |
Thorens TD 1601 z ramieniem TP 160 | 18 999 zł |
Thorens TD 1601 piano walnut | 13 999 zł |
Thorens TD 1601 + Black Cube | 13 999 zł |
Thorens TD 1601 z ramieniem TP 160 | 18 999 zł |
Thorens TD 1601 z ramieniem TP 160 (walnut połysk) | 18 999 zł |
Thorens TD 1601 + Black Cube | 13 999 zł |
Thorens TD 1601 z ramieniem TP 160 (czarny połysk) | 18 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!