Ceny na Tefal So Recycled G2710453 24 cm
Zdjęcia 5 | od 119 do 242 zł Rodzaj: klasyczna; Rozmiar: Maks. rozmiar (cm): 24; Materiał patelni: aluminium; Materiał uchwytu: bakelit; Powłoka nieprzywierająca: tytanowa; Funkcje i możliwości: dno indukcyjne; wskaźnik nagrzania; możliwość stosowania w piekarniku; Zawartość zestawu: Kraj pochodzenia marki: Francja |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal So Recycled Frypan 24 cm | 196 zł |
Patelnia aluminiowa ø 24 cm So Recycled – Tefal czarny | 119 zł |
Patelnia Tradycyjna Tefal 24 Cm Tytanowa | 242 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!