Ceny na Tecno Spark Go 2023 64 GB / 3 GB
Zdjęcia 11 | od 290 do 450 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.56; rozdzielczość ekranu: 1612х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 12.0; Model procesora: Helio A22; Procesor (GHz): 2; GPU: PowerVR GE8320; Pamięć RAM (GB): 3; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
64 GB / 3 GB64 GB / 4 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tecno Mobile Spark GO 2023 smartfon z systemem Android Dual SIM wyświetlacTecno Mobile Spark GO 2023 smartfon z systemem Android, Dual SIM, wyświetlacz 1600 x 720 HD+, 3 GB RAM, 64 GB pamię... więcejci, Quad-Core, podwójny aparat 13 MP) Endless Black Amazon.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon TECNO SPARK GO 3/64GB Niebieski GS-T-TCNO-0012Piękny ekran HD o przekątnej 6,6” TECNO SPARK GO 2023 Zapewnia fascynujące wrażenia wizualne, abyś mógł cieszyć się... więcejpełną immersją w wirtualnym świecie. Dodatkowo, funkcje takie jak przyciemnianie jasności oparte na sztucznej inteligencji oraz tryb ochrony oczu pomagają redukować zmęczenie oczu. Rewelacyjne aparaty wspierane przez SI Uwiecznij najlepsze momenty i zachowaj każdy szczegół na fotografiach dzięki przysłonom F1.8 + F2.0 oraz kamerze wspieranej przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Nieostre zdjęcia idą w zapomnienie - TECNO SPARK GO 2023 sprawdzi się doskonale jako Twój osobisty fotograf, zarówno za dnia, jak i w nocy. Duża bateria 5000mAh ze złączem USB Typu C Odkryj wydajność baterii o pojemności 5000mAh, która pozwala na dłuższe korzystanie ze smartfona bez obaw o niski poziom naładowania. Teraz ładowanie staje się jeszcze wygodniejsze dzięki uniwersalnemu złączu USB Typ-C, które zapewnia bezpieczne i efektywne ładowanie. Wygodne płatności Płatności zbliżeniowe NFC to synonim komfortu i szybkości. Teraz wystarczy jedynie zbliżyć swój telefon do terminala płatniczego i transakcja jest gotowa. To niewiarygodny luksus, gdy nie musisz nosić ze sobą portfela czy torebki podczas zakupów w ulubionym sklepie. Smartfon TECNO SPARK GO 2023 to wygoda w najczystszej postaci! Jeszcze więcej pamięci Nie martw się o pamięć! Do dyspozycji masz aż 64GB wbudowanej pamięci. Smartfon posiada też 3 GB pamięci RAM, a z technologią Memory Fusion, która przekształca część pamięci wbudowanej w pamięć operacyjną, możesz wykorzystać nawet 3 GB dodatkowej pamięci RAM i działać jeszcze szybciej! Wygoda i bezpieczeństwo TECNO SPARK GO 2023 to dwie sprawdzone metody bezpiecznego odblokowywania. Możesz swobodnie wybrać między skanowaniem twarzy, a tradycyjnym odblokowywaniem za pomocą czytnika linii papilarnych, umieszczonego z tyłu telefonu. Niezależnie od wybranej metody, masz pewność, że Twoje dane są odpowiednio zabezpieczone. Wybierając ten model, zyskujesz pełną swobodę i spokój ducha. Smukła obudowa unibody o wyrazistych kolorach TECNO SPARK GO 2023 zachwyca modną, prostą konstrukcją obudowy oraz soczystymi kolorami, które od razu przyciągają uwagę po wzięciu smartfona do ręki. Zaledwie 8,9 mm grubości zapewnia pewny chwyt i wygodę podczas gry w ulubione produkcje mobilne czy codziennej pracy. Wybierz spośród trzech pięknych kolorów: fioletowego "Nebula Purple", niebieskiego "Uyuni Blue" i klasycznego czarnego "Endless Black". Dostosuj swój telefon do swojego stylu, wybierając model TECNO SPARK GO 2023 już dziś! Przełomowy system HiOS HiOS to innowacyjna nakładka systemu Android, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu i szybkości pracy użytkownikowi. Jeden z kluczowych elementów, mających wpływ na wydajność smartfona, to efektywne zarządzanie pamięcią. Dzięki HiOS masz dostęp do potężnego narzędzia Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2023 3/64GB 6.6" Czarny TETNOPASG000001Modna, prosta konstrukcja obudowy oraz żywe kolory to pierwsze, co od razu rzuca się w oczy po wzięciu smartfona w... więcejrękę. Jedyne 8,9mm grubości to gwarancja pewnego chwytu i wygody podczas codziennej pracy czy graniu w ulubione gry mobilne. Do wyboru są aż 3 piękne kolory: fioletowy „Nebula Purple”, niebieski „Uyuni Blue” oraz klasyczny czarny „Endless Black”. Dopasuj ulubiony wariant do swojego stylu, wybierając model SPARK GO 2023 już dziś! Electro.plZłóż skargę | 450 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2023 3/64GB 6.6" Czarny TETNOPASG000001Modna, prosta konstrukcja obudowy oraz żywe kolory to pierwsze, co od razu rzuca się w oczy po wzięciu smartfona w... więcejrękę. Jedyne 8,9mm grubości to gwarancja pewnego chwytu i wygody podczas codziennej pracy czy graniu w ulubione gry mobilne. Do wyboru są aż 3 piękne kolory: fioletowy „Nebula Purple”, niebieski „Uyuni Blue” oraz klasyczny czarny „Endless Black”. Dopasuj ulubiony wariant do swojego stylu, wybierając model SPARK GO 2023 już dziś!... Avans.plZłóż skargę | 450 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2023 3/64GB 6.6" Niebieski TETNOPASG000002Modna, prosta konstrukcja obudowy oraz żywe kolory to pierwsze, co od razu rzuca się w oczy po wzięciu smartfona w... więcejrękę. Jedyne 8,9mm grubości to gwarancja pewnego chwytu i wygody podczas codziennej pracy czy graniu w ulubione gry mobilne. Do wyboru są aż 3 piękne kolory: fioletowy „Nebula Purple”, niebieski „Uyuni Blue” oraz klasyczny czarny „Endless Black”. Dopasuj ulubiony wariant do swojego stylu, wybierając model SPARK GO 2023 już dziś!... Mediaexpert.plZłóż skargę | 361 zł |
Smartfon Tecno Spark Go 3/64GB Czarny (Endless Black BF7n) | 415 zł |
Smartfon Tecno Spark Go 2023 3 GB / 64 GB czarnySmartfon TECNO SPARK GO 2023 Endless Black Telefon, który dotrzyma Ci kroku. SPARK GO w odświeżonej wersji na rok 2... więcej023 to więcej pamięci, większy ekran 6.6' ... EmpikZłóż skargę | 436 zł |
Tecno Spark Go 2023 3/64GB NiebieskiWielozadaniowość każdego dnia Pobieraj muzykę, filmy i zapisuj zdjęcia bez obaw o brak pamięci,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 297 zł |
Tecno Mobile Spark GO 2023 smartfon z systemem Android Dual SIM wyświetlacTecno Mobile Spark GO 2023 smartfon (Android, Dual SIM, wyświetlacz 1600 x 720 HD+, 3 GB RAM, 64 GB pamięci, cztero... więcejrdzeniowy, podwójny aparat 13 MP), niebieski Uyuni Blue Amazon.plZłóż skargę | 361 zł |
Smartfon TECNO SPARK GO 3/64GB Czarny GS-T-TCNO-0011Piękny ekran HD o przekątnej 6,6” TECNO SPARK GO 2023 Zapewnia fascynujące wrażenia wizualne, abyś mógł cieszyć się... więcejpełną immersją w wirtualnym świecie. Dodatkowo, funkcje takie jak przyciemnianie jasności oparte na sztucznej inteligencji oraz tryb ochrony oczu pomagają redukować zmęczenie oczu. Rewelacyjne aparaty wspierane przez SI Uwiecznij najlepsze momenty i zachowaj każdy szczegół na fotografiach dzięki przysłonom F1.8 + F2.0 oraz kamerze wspieranej przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Nieostre zdjęcia idą w zapomnienie - TECNO SPARK GO 2023 sprawdzi się doskonale jako Twój osobisty fotograf, zarówno za dnia, jak i w nocy. Duża bateria 5000mAh ze złączem USB Typu C Odkryj wydajność baterii o pojemności 5000mAh, która pozwala na dłuższe korzystanie ze smartfona bez obaw o niski poziom naładowania. Teraz ładowanie staje się jeszcze wygodniejsze dzięki uniwersalnemu złączu USB Typ-C, które zapewnia bezpieczne i efektywne ładowanie. Wygodne płatności Płatności zbliżeniowe NFC to synonim komfortu i szybkości. Teraz wystarczy jedynie zbliżyć swój telefon do terminala płatniczego i transakcja jest gotowa. To niewiarygodny luksus, gdy nie musisz nosić ze sobą portfela czy torebki podczas zakupów w ulubionym sklepie. Smartfon TECNO SPARK GO 2023 to wygoda w najczystszej postaci! Jeszcze więcej pamięci Nie martw się o pamięć! Do dyspozycji masz aż 64GB wbudowanej pamięci. Smartfon posiada też 3 GB pamięci RAM, a z technologią Memory Fusion, która przekształca część pamięci wbudowanej w pamięć operacyjną, możesz wykorzystać nawet 3 GB dodatkowej pamięci RAM i działać jeszcze szybciej! Wygoda i bezpieczeństwo TECNO SPARK GO 2023 to dwie sprawdzone metody bezpiecznego odblokowywania. Możesz swobodnie wybrać między skanowaniem twarzy, a tradycyjnym odblokowywaniem za pomocą czytnika linii papilarnych, umieszczonego z tyłu telefonu. Niezależnie od wybranej metody, masz pewność, że Twoje dane są odpowiednio zabezpieczone. Wybierając ten model, zyskujesz pełną swobodę i spokój ducha. Smukła obudowa unibody o wyrazistych kolorach TECNO SPARK GO 2023 zachwyca modną, prostą konstrukcją obudowy oraz soczystymi kolorami, które od razu przyciągają uwagę po wzięciu smartfona do ręki. Zaledwie 8,9 mm grubości zapewnia pewny chwyt i wygodę podczas gry w ulubione produkcje mobilne czy codziennej pracy. Wybierz spośród trzech pięknych kolorów: fioletowego "Nebula Purple", niebieskiego "Uyuni Blue" i klasycznego czarnego "Endless Black". Dostosuj swój telefon do swojego stylu, wybierając model TECNO SPARK GO 2023 już dziś! Przełomowy system HiOS HiOS to innowacyjna nakładka systemu Android, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu i szybkości pracy użytkownikowi. Jeden z kluczowych elementów, mających wpływ na wydajność smartfona, to efektywne zarządzanie pamięcią. Dzięki HiOS masz dostęp do potężnego narzędzia Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2023 3/64GB 6.6" Niebieski TETNOPASG000002Modna, prosta konstrukcja obudowy oraz żywe kolory to pierwsze, co od razu rzuca się w oczy po wzięciu smartfona w... więcejrękę. Jedyne 8,9mm grubości to gwarancja pewnego chwytu i wygody podczas codziennej pracy czy graniu w ulubione gry mobilne. Do wyboru są aż 3 piękne kolory: fioletowy „Nebula Purple”, niebieski „Uyuni Blue” oraz klasyczny czarny „Endless Black”. Dopasuj ulubiony wariant do swojego stylu, wybierając model SPARK GO 2023 już dziś! Electro.plZłóż skargę | 367 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2023 3/64GB 6.6" Niebieski TETNOPASG000002Modna, prosta konstrukcja obudowy oraz żywe kolory to pierwsze, co od razu rzuca się w oczy po wzięciu smartfona w... więcejrękę. Jedyne 8,9mm grubości to gwarancja pewnego chwytu i wygody podczas codziennej pracy czy graniu w ulubione gry mobilne. Do wyboru są aż 3 piękne kolory: fioletowy „Nebula Purple”, niebieski „Uyuni Blue” oraz klasyczny czarny „Endless Black”. Dopasuj ulubiony wariant do swojego stylu, wybierając model SPARK GO 2023 już dziś!... Avans.plZłóż skargę | 367 zł |
Tecno Spark GO 3/64GB CzarnyTecno Spark GO Piękny ekran HD o przekątnej 6,6 cala TECNO SPARK GO 2023 Zapewnia fascynujące... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 290 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!