Ceny na Tecno Spark 10 5G 64 GB / 4 GB
Zdjęcia 5 | od 539 do 740 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.6; rozdzielczość ekranu: 1612х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Dimensity 6020; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G57 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tecno Mobile Spark 10 5G smartfon z systemem Android Dual SIM wyświetlacz | 671 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 4/64GB Niebieski (S9136714) | 589 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 5G 4/64GB Niebieski - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 539 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 5G 4/64GB Niebieski | 610 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 5G 4/64GB Niebieski | 621 zł |
Tecno Spark 10 5g 4gb/64gb 6.5´´ Niebieski TKOTCOSZA0003 | 580 zł |
TECNO Spark 10 5G Meta Blue 4 GB pamięci RAM 64 GB pamięci Rozszerzalna pa | 740 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 5G 4/64GB Niebieski | 661 zł |
Smartfon Tecno Spark 10 5G 4/64GB Niebieski | 587 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!