Ceny na telewizor TCL 43P638 43 "
Wideo 1Zdjęcia 8 | od 1 239 do 1 550 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Google TV (Android TV); Powłoka: błyszcząca; Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Współczynnik płynności obrazu (kl./s): 2400; Obsługa HDR: HDR10, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED TCL 43P638 43 cale 4K UHDTelewizor TCL 43P638 łączy w sobie doskonały obraz, świetny dźwięk oraz różnorodność funkcji.... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 239 zł |
Telewizor TCL 43P638 43" LED 4K UHD Google TVTelewizor TCL 43P638 4K UHD HDR Smart TV DVB-T2 Telewizor serii TCL P638 łączy technologie 4K HDR , Dolby Vision, H... więcejDR10 i Motion Clarity dla szczegółowej i płynnej jakości obrazu 4K HDR. Ponadto, dzięki obsłudze Game Master, HDMI 2.1, ALLM (Auto Low Latency Mode) i najnowszych formatów HDR Dolby Vision + Dolby Atmos, ten telewizor TCL jest doskonałym towarzyszem, aby cieszyć się każdym filmem HDR, serialem, grą lub sportem. Seria TCL P638 wyposażona jest również w najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii:GOOGLE TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz. Funkcjonalna elegancja: bezramkowa konstrukcja telewizorów serii TCL P638 pozwala cieszyć się większą ilością obrazu, który kochasz. Dzięki Google TV, wciągającej jakości obrazu i dźwięku, ten telewizor TCL jest maszyną do streamingu, aby cieszyć się dowolną treścią w wysokiej jakości dla niekończącej się rozrywki. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Rozmiar ekranu: 43 in. / 109,2 cm. VESA rozmiar: 200 x 200 mm Pilot: RC802NU1 Smart HDR Dolby: Dolby AC4, Dolby TrueHD DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Smart TV Bluetooth HDMI USB x1 HDMI: 2 Wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P638 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów. Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu automatycznej optymalizacji żywych kolorów. Opatentowany algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo. Nieustannie analizuje sygnał wideo i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR. Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i lepszej jakości ruchu Podczas scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Opatentowany algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania podczas oglądania sportu, programów i filmów w szybkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu. Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze krystalicznie czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz. Najlepszy efekt HDR niezależnie od źródła Istnieje wiele sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR DOLBY VISION. Seria TCL P638 bsługuje je wszystkie! Upewnij się, że Maxelektro.plZłóż skargę | 1 549 zł |
TCL 43P638 TV-LCD-TCL-0195Wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynam... więcejic Range. Rozszerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P638 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów. Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu automatycznej optymalizacji żywych kolorów. Opatentowany algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo. Nieustannie analizuje sygnał wideo i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR. Funkcja Motion Clarity dla płynnego obrazu i lepszej jakości ruchu Podczas scen wartkiej akcji nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Opatentowany algorytm oprogramowania MEMC TCL staje na wysokości zadania podczas oglądania sportu, programów i filmów w szybkim tempie. Pomaga zredukować rozmycie wyświetlanego obrazu i ogranicza do minimum smużenie ruchu. Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze krystalicznie czyste, niezależnie od tego, czy źródłem jest sygnał 50Hz czy 60Hz. Najlepszy efekt HDR niezależnie od źródła Istnieje wiele sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR w telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR DOLBY VISION. Upewnij się, że możesz w pełni wykorzystać maksymalne możliwości swojego telewizora 4K HDR: niezależnie od tego, czy korzystasz z treści Dolby Vision na Netflix, Disney+ czy treści HDR 10 na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL zawsze będzie obsługiwał najlepszy format. Wciągający dźwięk przemieszczając Komputronik.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Telewizor TCL 43P638 43" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.Telewizor serii TCL P638 łączy technologie 4K HDR , Dolby Vision, HDR10 i Motion Clarity dla szczegółowej i płynnej... więcejjakości obrazu 4K HDR. Ponadto, dzięki obsłudze Game Master, HDMI 2.1, ALLM (Auto Low Latency Mode) i najnowszych formatów HDR Dolby Vision + Dolby Atmos, ten telewizor TCL jest doskonałym towarzyszem, aby cieszyć się każdym filmem HDR, serialem, grą lub sportem. Seria TCL P638 wyposażona jest również w najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii:GOOGLE TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz. Funkcjonalna elegancja: bezramkowa konstrukcja telewizorów serii TCL P638 pozwala cieszyć się większą ilością obrazu, który kochasz. Dzięki Google TV, wciągającej jakości obrazu i dźwięku, ten telewizor TCL jest maszyną do streamingu, aby cieszyć się dowolną treścią w wysokiej jakości dla niekończącej się rozrywki.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 550 zł |
TCL 43P638 43" LED 4K Google TV Dolby Vision DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Telewizor TCL 43P638 LED 43'' 4K Ultra HD | 1 239 zł |
Telewizor Tcl 43P638 4K Uhd Hdr Smart Tv Dvb-T2Telewizor TCL 43P638 4K UHD HDR Smart TV DVB-T2 Telewizor serii TCL P638 łączy technologie 4K HDR , Dolby Vision, H... więcejDR10 i Motion Clarity dla szczegółowej i p... EmpikZłóż skargę | 1 285 zł |
TCL 43P638 43" LED 4K Google TV Dolby Vision DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Tcl 43P638 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 422 zł |
Telewizor Tcl 43P638 4K Uhd Hdr Smart Tv Dvb-T2Telewizor TCL 43P638 4K UHD HDR Smart TV DVB-T2 Telewizor serii TCL P638 łączy technologie 4K HDR , Dolby Vision, H... więcejDR10 i Motion Clarity dla szczegółowej i p... EmpikZłóż skargę | 1 260 zł |
Telewizor 43" TCL 43P638 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Google TV) | 1 430 zł |
TCL 43P638 43"4K LCD TV Set | 1 453 zł |
TCL 43P638 - szybka bezpieczna dostawa i możliwość zwrotu do 15 dni | 1 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!