Ceny na telewizor TCL 43P635 43 "
Wideo 5Zdjęcia 8 | od 1 149 do 1 600 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Google TV (Android TV); Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Jasność (cd/m²): 330; Kontrast statyczny: 5 000:1; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Televizorius TV SetTCL434K/Smart3840x2160Bezprzewodowa LANBluetoothGoogleTelevizorius TV Set|TCL|43|4K/Smart|3840x2160|Bezprzewodowa LAN|Bluetooth|Google TV|Metallic|43P635 Amazon.plZłóż skargę | 1 600 zł |
Telewizor LED TCL 43P635 43 cale 4K UHDŻywe kolory, kontrast, wyraziste szczegóły i głębia to cechy, które tworzą obraz doskonały.... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 149 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K UHD Google TVTelewizor TCL 43P635 LED 4K UHD SmartTV DVB-T2 HDR Seria TCL P635 łączy w sobie technologię 4K HDR i dynamicznego w... więcejzmocnienia kolorów, zapewniając czystość obrazu w jakości 4K HDR. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Rozmiar (Szerokość / Wysokość/ Głębokość): 958 / 610 / 251 mm VESA rozmiar: 200 x 200 mm Rozmiar ekranu: 43 in. / 109.2 cm. HDR (High Dynamic Range): HDR Premium DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Wifi Bluetooth USB: 1 x 3.0 HDMI: 2 x 2.1 Wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów. Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu automatycznej optymalizacji żywych kolorów. Opatentowany algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo. Nieustannie analizuje sygnał wideo i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR. Rozszerzony kontrast, żywsze kolory i najdrobniejsze szczegóły Oszałamiający obraz 4K został wzbogacony o najnowszą technologię dynamicznego odwzorowania tonów. Dynamiczne odwzorowanie tonów optymalizuje jakość obrazu klatka po klatce - inteligentnie zwiększając ich zakres, jasność i kontrast. Zwiększ swoją rozrywkę i ciesz się bardziej szczegółowymi treściami. Zoptymalizowane wrażenia z gry Dla graczy, responsywność telewizora jest równie ważna jak jakość wyświetlanego obrazu. HDMI 2.1 zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwia korzystanie z funkcji ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia). ALLM umożliwia konsoli do gier lub karcie graficznej komputera automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać bardzo niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms*. *wymagane jest złącze HDMI 2.1 najnowszej generacji konsoli do gier lub HDMI 2.1 urządzenia do gier komputerowych Kinowy dźwięk w Twoim domu Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem, który tworzy wciągające, kinowe wrażenia dźwięku przestrzennego. Podczas oglądania filmów, dzięki technologii Dolby Audio™, funkcja krystalicznej czystości i przestrzenności dźwięku zapewnia ostrzejszy, bardziej zniuansowany dźwięk z dużą ilością szczegółów i bogactwem, co daje bardziej realistyczną rozrywkę. Symbol Double-D są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Maxelektro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
TCL 43P635 TV-LCD-TCL-0204Wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynam... więcejic Range. Rozszerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu automatycznej optymalizacji żywych kolorów. Opatentowany algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo. Nieustannie analizuje sygnał wideo i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR. Rozrzeszony kontrast, żywsze kolory i najdrobniejsze szczegóły Oszałamiający obraz 4K został wzbogacony o najnowszą technologię dynamicznego odwzorowania tonów. Dynamiczne odwzorowanie tonów optymalizuje jakość obrazu klatka po klatce - inteligentnie zwiększając ich zakres, jasność i kontrast. Zwiększ swoją rozrywkę i ciesz się bardziej szczegółowymi treściami. Zoptymalizowane wrażenia z gry Dla graczy, responsywność telewizora jest równie ważna jak jakość wyświetlanego obrazu. HDMI 2.1 zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwia korzystanie z funkcji ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia). ALLM umożliwia konsoli do gier lub karcie graficznej komputera automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co pozwala uzyskać bardzo niskie opóźnienie wejścia do gry poniżej 15 ms. Kinowy dźwięk w Twoim domu Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem, który tworzy wciągające, kinowe wrażenia dźwięku przestrzennego. Podczas oglądania filmów, dzięki technologii Dolby Audio™, funkcja krystalicznej czystości i przestrzenności dźwięku zapewnia ostrzejszy, bardziej zniuansowany dźwięk z dużą ilością szczegółów i bogactwem, co daje bardziej realistyczną rozrywkę. Symbol Double-D są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Dolby Laboratories. Twoja ulubiona rozrywka, z niewielką pomocą Google. Twoja ulubiona rozrywką dostępna dzięki Google. Zobacz ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych - z Google to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Google TV gromadzi Twoje ulubione treści z różnych aplikacji i subskrypcji, a następnie porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Wyszukiwanie jest proste - wystarczy zapytać Google. Spróbuj powiedzieć: ""OK Google, znajdź filmy akcji"", aby przeszukać wszystkie swoje ulubione aplikacje. Filmy i seriale wybrane specjalnie dla Ciebie. Odkrywaj nowe filmy i seriale z sugestiami opartymi na tym, co już oglądałeś i co Cię interesuje. Możesz dodawać je do swojej listy obserwowanych Komputronik.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K Google TV HDMI 2.1Telewizor TCL 43P635 oferuje wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły w rozdzielczości 4K. Rozsz... więcejerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów. Electro.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K Google TV HDMI 2.1Telewizor TCL 43P635 oferuje wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły w rozdzielczości 4K. Rozsz... więcejerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów.... Avans.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Telewizor TCL 43″ 43P635 | 1 477 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" 4K UHD SmartTV DVB-T2 Telewizor TCL 43P635 Seria TCL P635 łączy w sobie technologię 4K HDR i dynamicznego wzmocnienia kolorów, zapewni... więcejając czystość obrazu w jakości 4K HDR. Dzięki obsłudze funkcji Game Master, HDMI 2.1 , ALLM (Auto Low Latency Mode), HDR 10 i Dolby Audio, możesz cieszyć się każdym filmem, serialem, grą lub sportem w jakości HDR. Seria TCL P635 posiada również najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: GOOGLE TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz. Funkcjonalna elegancja: bezramkowa konstrukcja telewizorów serii TCL P635 pozwala cieszyć się większą ilością obrazu, który kochasz. Dzięki Google TV oraz wciągającej jakości obrazu i wzornictwu, ten telewizor TCL pozwoli na niekończącą się rozrywkę. Kluczowe cechy: Rozmiar (Szerokość / Wysokość/ Głębokość): 958 / 610 / 251 mm VESA rozmiar: 200 x 200 mm Rozmiar ekranu: 43 in. / 109.2 cm. HDR (High Dynamic Range): HDR Premium DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Wifi Bluetooth USB: 1 x 3.0 HDMI: 2 x 2.1 Wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów. Wzbogacenie kolorów zapewniające jakość obrazu zbliżoną do HDR Opracowana przez TCL, funkcja Dynamic Color Enhancement została zaprojektowana w celu automatycznej optymalizacji żywych kolorów. Opatentowany algorytm rozszerza tradycyjne ograniczenia palety - zapewniając bardziej żywe, wysokiej jakości wrażenia wideo. Nieustannie analizuje sygnał wideo i obliczenia dynamiczne, aby oddać większość odcieni kolorów zgodnie z zamierzeniami reżysera filmowego. Funkcja wzbogacenia kolorów pozwala zachować odcienie skóry i uwydatnić szczegóły cieni, zapewniając jakość obrazu zbliżoną do HDR. Rozszerzony kontrast, żywsze kolory i najdrobniejsze szczegóły Oszałamiający obraz 4K został w... Erli.plZłóż skargę | 1 227 zł |
Telewizor TCL 43P635 LED 43'' 4K Ultra HD Android | 1 341 zł |
Telewizor TCL 43P635 43" LED 4K Google TV HDMI 2.1Telewizor TCL 43P635 oferuje wzmocniony kontrast, żywsze kolory i wyraźniejsze szczegóły w rozdzielczości 4K. Rozsz... więcejerza on znacznie zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i olśniewającymi szczegółami obrazu. Telewizor TCL serii P635 4K HDR jest wyposażony w Dolby Vision, aby wyświetlić jaśniejszą biel i ciemniejszą czerń z zachowaniem wszystkich subtelnych szczegółów.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 400 zł |
TCLTelewizor 43' LED 4K Google TV 43P635Wyraźny obraz Seria TCL P635 łączy w sobie technologię 4K HDR i dynamicznego wzmocnienia kolorów, zapewniając czyst... więcejość obrazu w jakości 4K HDR. Rozszerza on ... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
Telewizor 43" TCL 43P635 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) - DARMOWY PACZKO | 1 159 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! tcl Telewizor LED 43 cale 43P635 - PACZKOMAT, POCZTA, | 1 378 zł |
TCL - Telewizor 43" LED 4K Google TV 43P635 | 1 299 zł |
Telewizor TCL 43" UHD GoogleTV DVB-T2/C/S2 H.265 HEVC | 1 390 zł |
Telewizor 43" TCL 43P635 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) | 1 252 zł |
TCL 43P635 | 1 224 zł |
TCL 43P635 - szybka bezpieczna dostawa i możliwość zwrotu do 15 dni | 1 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!