Ceny na telewizor TCL 43C645 43 "
Zdjęcia 4 | od 1 538 do 2 008 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Google TV (Android TV); Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Współczynnik płynności obrazu (kl./s): 3100; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL TV LED QLED 43C645 43 109 cm 2023 | 2 008 zł |
Telewizor TCL 43C645Telewizor TCL 43C645 - delikatny produkt dla prawdziwych miłośników wysokiej jakości obrazu i doskonałego dźwięku.... więcejTen produkt jest absolutnie nowy i doskonale nadaje się na prezent dzięki swojej jakości i funkcjonalności Rozetka.plZłóż skargę | 1 538 zł |
Telewizor QLED TCL 43C645 43 cale 4K UHD | 1 539 zł |
TCL 43C645 TV-LCD-TCL-0225Wyjątkowe kolory QLED TECHNOLOGIA KROPEK KWANTOWYCH Poznaj realistyczną jakość obrazu z żywymi, szerokimi kolorami... więceji uderzającym kontrastem. 4K HDR PRO: żywe, głębokie kolory oraz najdrobniejsze szczegóły Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PRO zapewnia doskonałe wrażenia High Dynamic Range ze świetnym kontrastem, szczegółowością cieni i żywymi, dokładnymi kolorami. Doświadcz niesamowitych wrażeń ze szczegółowości obrazu! Zanurz się jeszcze bardziej w głębi i szczegółach! W telewizorach TCL, 4K HDR PRO w połączeniu z technologią Quantum Dot, zapewniają doskonałe wrażenia High Dynamic Range (HDR) dostarczając dokładnych kolorów i najdrobniejszyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 899 zł |
TCL 43C645 QLED Google TVKolor: Szczotkowany tytan Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Pilot
Przewód zasilający
Dokumentacja Moż... więcejliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 200 x 200 Waga z podstawą: 7,8 kg Waga bez podstawy: 7,7 kg Wysokość z podstawą [mm]: 610 mm Szerokość z podstawą [mm]: 959 Głebokość z podstawą [mm]: 252 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 565 mm Szerokość bez podstawy [mm]: 959 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 81 mm Typ telewizora: QLED Wielkość ekranu [cal]: 43" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2/HEVC Technologie obrazu: Silnik AiPQ 3.0
Skalowanie UHD Machine Learning AI SR
Cyfrowa redukcja szumów Inne: Gęstość pikseli 3100 PPI Technologie dźwięku: Dolby Atmos, DTS Virtual:X, Virtualiza tion & upmix, Dolby AC4, Dolby TrueHD Głośniki: 2.0 Stereo pełnozakresowe, skierowane w dół Moc głośników [W]: 20 W Technologie kontrastu: Kontrast dynamiczny Mega Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Inne technologie: Automatyczna regulacja głośności Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 39 - 44" Technologie kolorów: Quantum Dot
Kalibracja 20P & 2P
Panel 10-bit Technologia HDR: Dolby Vision
HDR10+
HDR10
HLG Funkcje specjalne: ["AI Technology - sztuczna inteligencja"," Neonet.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor TCL 43C645 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2Seria TCL C645 łączy technologię QLED z 4K HDR Pro i 60Hz dla uzyskania kolorowego, ostrego obrazu HDR. Ponadto, dz... więcejięki obsłudze wielu formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision), telewizor TCL jest najlepszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, sportu i gier. TCL serii C645 wyposażony jest również w najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: Google TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz, masz dzięki sterowaniu głosowemu bez użycia rąk: możesz mówić bezpośrednio do telewizora. Dzięki głośnikom możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem w standardzie Dolby Atmos. Electro.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor TCL 43C645 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2Seria TCL C645 łączy technologię QLED z 4K HDR Pro i 60Hz dla uzyskania kolorowego, ostrego obrazu HDR. Ponadto, dz... więcejięki obsłudze wielu formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision), telewizor TCL jest najlepszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, sportu i gier. TCL serii C645 wyposażony jest również w najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: Google TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz, masz dzięki sterowaniu głosowemu bez użycia rąk: możesz mówić bezpośrednio do telewizora. Dzięki głośnikom możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem w standardzie Dolby Atmos.... Avans.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor TCL 43C645 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2Seria TCL C645 łączy technologię QLED z 4K HDR Pro i 60Hz dla uzyskania kolorowego, ostrego obrazu HDR. Ponadto, dz... więcejięki obsłudze wielu formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision), telewizor TCL jest najlepszym towarzyszem do oglądania filmów HDR, sportu i gier. TCL serii C645 wyposażony jest również w najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: Google TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do treści, które kochasz, masz dzięki sterowaniu głosowemu bez użycia rąk: możesz mówić bezpośrednio do telewizora. Dzięki głośnikom możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem w standardzie Dolby Atmos.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor TCL 43C645 QLED 43'' 4K Ultra HD | 1 538 zł |
Telewizor QLED TCL 43C645 43' 4K UHD, CzarnyRozmiar ekranu- 43 cali / 109.2 cm. Rozmiar wyświetlacza- 43 cala / 108 cm Technologia szerokiej gamy kolorów- Quan... więcejtum Dot Formaty HDR- Dolby Vision, HDR10+,... EmpikZłóż skargę | 1 633 zł |
TCL 43C645 QLED Google TV >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NE | 2 000 zł |
TCL Telewizor QLED 43 cale 43C645 | 2 002 zł |
TCL 43C645 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem aż | 1 999 zł |
Telewizor QLED TCL 43C645 43' 4K UHD, CzarnyRozmiar ekranu- 43 cali / 109.2 cm. Rozmiar wyświetlacza- 43 cala / 108 cm Technologia szerokiej gamy kolorów- Quan... więcejtum Dot Formaty HDR- Dolby Vision, HDR10+,... EmpikDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 574 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!