Ceny na telewizor TCL 40S5400A 40 "
Zdjęcia 6 | od 965 do 1 350 zł Przekątna ("): 40; System operacyjny: Android TV 11; Powłoka: błyszcząca; Rozdzielczość (px): 1920x1080; Częstotliwość odświeżania (Hz): 50; Współczynnik płynności obrazu (kl./s): 700; Obsługa HDR: HDR10; Moc dźwięku (W): 16; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL Smart TV 40 cal Full HD DVB-T2 H265 Czarny 40S5400A | 1 350 zł |
TCL Telewizor LED 40 cali 40S5400 TVTCL40LS540000Telewizor LED 40 cali 40S5400
Full HD
Ciesz się ostrym i wyrazistym obrazem w jakości Full HD.
HDR
Poprawi... więcejony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemn Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 317 zł |
Telewizor LED TCL 40S5400A 40 cali Full HDTelewizor TCL 40S5400A to Android TV, który wyposażony jest we wbudowane Google Home i Google... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 974 zł |
Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TVTelewizor TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TV HDR Dolby Audio Telewizor TCL 40S5400A łączy w sobie nowoczesne,... więcejbezramkowe wzornictwo, jakość obrazu HDR i zaawansowany system Smart TV: Android TV. Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do ulubionych treści. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rozmiar ekranu: 40" Rozdzielczość: 1920 x 1080 Typ panelu: LED System: Android 11 Dźwięk: Dolby Audio Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Teletext: Tak Game mode HDR10 Klasa energetyczna: F Redukcja szumów cyfrowych: Tak Ciesz się wyraźnymi i ostrymi obrazami dzięki jakości Full HD Ciesz się doświadczeniem oglądania Full HD, które oferuje dwa razy lepszą rozdzielczość (1920 x 1080 pikseli) niż standardowe telewizory HDTV dla ostrych i wyraźnych obrazów. HDR: Ulepszony kontrast, kolory i szczegóły HDR znacznie rozszerza zakres kontrastu i koloru. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami Micro Dimming dla lepszego kontrastu Mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref, aby dostosować jasność. Jakość obrazu znacznie się poprawia dla lepszego doświadczenia wizualnego, zwłaszcza w ciemności. Dolby Audio zapewnia bogaty, wyraźny i mocny dźwięk w telewizorze. Wykorzystaj swoją zawartość w jak największym stopniu dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi surround z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio gwarantuje jakość dźwięku, która spełni twoje oczekiwania. Multi dźwięk - dźwięk na słuchawkach i w telewizorze telewizorze jednocześnie. Ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm lub Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie. Jedna osoba w gospodarstwie domowym może cieszyć się słuchaniem telewizora przez słuchawki bez konieczności głośnego odtwarzania telewizora. TCL Android TV - łatwa i nieograniczona rozrywka zawsze w najwyższej jakości Android TV wyposażony jest w wbudowane Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, sprawdź wynik ważnego meczu lub zmniejsz światło - bez przerywania tego, co oglądasz. Android TV umożliwia również bezpośrednie odtwarzanie zawartości na telewizorze. Innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie między aplikacjami, konta dla wielu użytkowników lub ustawienia po stronie gwarantują, że ulubiona zawartość wszystkich członków rodziny jest zawsze na pierwszym planie. TCL Android TV pozwala na nieograniczoną zawartość i zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, Google Play Movies, Hulu, Rakuten i wiele innych... Poznaj swojego Asystenta Google Zadawaj mu pytania. Każ mu robić rzeczy. To Twój własny osobisty Maxelektro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
TCL 40S5400 TV-LCD-TCL-0228TCL 40S5400 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepac... więcejh Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 095 zł |
Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu. Electro.plZłóż skargę | 1 095 zł |
Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu.... Avans.plZłóż skargę | 1 095 zł |
Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 095 zł |
Telewizor TCL 40S5400 40" FullHD SmartTV AndroidTV Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TV HDR Dolby Audio Telewizor TCL 40S5400A łączy w sobie nowoczesn... więceje, bezramkowe wzornictwo, jakość obrazu HDR i zaawansowany system Smart TV: Android TV. Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do ulubionych treści. KLUCZOWE CECHY: Rozmiar ekranu: 40" Rozdzielczość: 1920 x 1080 Typ panelu: LED System: Android 11 Dźwięk: Dolby Audio Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Teletext: Tak Game mode HDR10 Klasa energetyczna: F Redukcja szumów cyfrowych: Tak Ciesz się wyraźnymi i ostrymi obrazami dzięki jakości Full HD Ciesz się doświadczeniem oglądania Full HD, które oferuje dwa razy lepszą rozdzielczość (1920 x 1080 pikseli) niż standardowe telewizory HDTV dla ostrych i wyraźnych obrazów. HDR: Ulepszony kontrast, kolory i szczegóły HDR znacznie rozszerza zakres kontrastu i koloru. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami Micro Dimming dla lepszego kontrastu Mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref, aby dostosować jasność. Jakość obrazu znacznie się poprawia dla lepszego doświadczenia wizualnego, zwłaszcza w ciemności. Dolby Audio zapewnia bogaty, wyraźny i mocny dźwięk w telewizorze. Wykorzystaj swoją zawartość w jak największym stopniu dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi surround z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio gwarantuje jakość dźwięku, która spełni twoje oczekiwania. Multi dźwięk - dźwięk na słuchawkach i w telewizorze telewizorze jednocześnie. Ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm lub Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie. Jedna osoba w gospodarstwie domowym może cieszyć się słuchaniem telewizora przez słuchawki bez konieczności głośnego odtwarzania telewizora. TCL Android TV - łatwa i nieograniczona rozrywka zawsze w najwyższej jakości Android TV wyposażony jest w wbudowane Google Home i Go... Erli.plZłóż skargę | 990 zł |
TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 1 095 zł |
Telewizor TCL 40S5400 LED 40'' Full HD Android | 1 024 zł |
TCL Telewizor LED 40 cali 40S5400 112476Telewizor LED 40 cali 40S5400
Full HD
HDR
Micro Dimming (Mikroprzyciemn Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 317 zł |
Telewizor 40S5400A FHD HDR AndroidTVTelewizor TCL 40S5400A FHD HDR AndroidTV Telewizor TCL 40S5400A to zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje inno... więcejwacyjne technologie, takie jak Dolby Audio... EmpikZłóż skargę | 1 033 zł |
TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 095 zł |
TCL 40S5400A - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie zwlekaj | 1 199 zł |
Tcl 40s5400a 40´´ Full Hd Led Tv Przezroczysty Europe PALTCL 40S5400A to elegancki i stylowy telewizor LED Full HD o przekątnej 40 cali, który zapewnia wciągające wrażenia... więcejwizualne. Czarne wykończenie nadaje elegancji każdemu wystrojowi wnętrza. Dzięki rozdzielczości Full HD ten telewizor zapewnia krystalicznie czyste i żywe obrazy, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi filmami, programami telewizyjnymi i sportem w niesamowitych szczegółach. Technologia podświetlenia LED zapewnia bogaty kontrast i głębokie czernie, poprawiając ogólną jakość obrazu.TCL 40S5400A wyposażony jest w szereg funkcji audio, dzięki którym możesz dostosować swoje wrażenia dźwiękowe do swoich preferencji. Obsługuje różne formaty tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 190 zł |
Telewizor TCL 40S5400 40" FullHD SmartTV AndroidTV Telewizor TCL 40S5400A 40" LED Full HD Android TV HDR Dolby Audio Telewizor TCL 40S5400A łączy w sobie nowoczesn... więceje, bezramkowe wzornictwo, jakość obrazu HDR i zaawansowany system Smart TV: Android TV. Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do ulubionych treści. KLUCZOWE CECHY: Rozmiar ekranu: 40" Rozdzielczość: 1920 x 1080 Typ panelu: LED System: Android 11 Dźwięk: Dolby Audio Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Teletext: Tak Game mode HDR10 Klasa energetyczna: F Redukcja szumów cyfrowych: Tak Ciesz się wyraźnymi i ostrymi obrazami dzięki jakości Full HD Ciesz się doświadczeniem oglądania Full HD, które oferuje dwa razy lepszą rozdzielczość (1920 x 1080 pikseli) niż standardowe telewizory HDTV dla ostrych i wyraźnych obrazów. HDR: Ulepszony kontrast, kolory i szczegóły HDR znacznie rozszerza zakres kontrastu i koloru. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami Micro Dimming dla lepszego kontrastu Mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref, aby dostosować jasność. Jakość obrazu znacznie się poprawia dla lepszego doświadczenia wizualnego, zwłaszcza w ciemności. Dolby Audio zapewnia bogaty, wyraźny i mocny dźwięk w telewizorze. Wykorzystaj swoją zawartość w jak największym stopniu dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi surround z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio gwarantuje jakość dźwięku, która spełni twoje oczekiwania. Multi dźwięk - dźwięk na słuchawkach i w telewizorze telewizorze jednocześnie. Ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm lub Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie. Jedna osoba w gospodarstwie domowym może cieszyć się słuchaniem telewizora przez słuchawki bez konieczności głośnego odtwarzania telewizora. TCL Android TV - łatwa i nieograniczona rozrywka zawsze w najwyższej jakości Android TV wyposażony jest w wbudowane Google Home i Go... Erli.plZłóż skargę | 965 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!