Ceny na telewizor TCL 32S5200 32 "
Wideo 1Zdjęcia 5 | od 703 do 1 007 zł Przekątna ("): 32; System operacyjny: Smart TV (własny system); Rozdzielczość (px): 1366x768; Jasność (cd/m²): 220; Kontrast statyczny: 3 000:1; Czas reakcji (ms): 20; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10; Moc dźwięku (W): 10; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) dodaj do listymoje listy |
32 "40 " | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor TCL 32S5200 LED 32 HD Ready Android | 1 007 zł |
Telewizor TCL 32S5200Cienki designCienki design łączy funkcjonalność i modę, demonstrując wysoką elegancję.Super wąska ramkaCienki profi... więcejl i cienka ramka sprawiają, że telewizor wygląda pięknie, niezależnie od tego, czy jest włączony, czy wyłączony. Łączy w sobie funkcjonalność i modę, demonstrując najwyższą elegancję. Obrazy na ekranie telewizora TCL ożywają, z nadwyjątkowo cienką ramką, a cała wasza uwaga będzie skupiona na ekranie, zapewniając lepsze wrażenia wizualne, niż kiedykolwiek.HD Rozetka.plZłóż skargę | 703 zł |
Telewizor LED TCL 32S5200 32 cale HD ReadyPodziel się wyjątkowymi chwilami z najbliższymi z telewizorem TCL 32S5200. Model ten łączy w... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 703 zł |
TCL 32S5200 TV-LCD-TCL-0219Ciesz się wyraźnym i ostrym obrazem w jakości HD. Ciesz się wyraźnym i ostrym obrazem w jakości HD. Ciesz się czyst... więcejym obrazem w jakości HD (1366 x 768 pixeli) Rozszerzony kontrast, żywsze kolory i widoczniejsze szczegóły. HDR znacznie rozszerza zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR wiernie odwzorowuje jasne i ciemne odcienie, zapewniając precyzyjne kolory i bardziej szczegółowe obrazy. Technologia Micro Dimming dla lepszego kontrastu. Technologia Micro Dimming analizuje obraz telewizyjny w około stu oddzielnych strefach w celu dostosowania jasności. Jakość obrazu ulega znacznej poprawie, co zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne, zwłaszcza w ciemności Dolby Audio zapewnia bogaty, czysty i mocny dźwięk w telewizorze. W pełni wykorzystaj odtwarzane treści dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi przestrzennemu z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, wideo online czy koncerty, Dolby Audio gwarantuje Ci jakość dźwięku, która spełni Twoje oczekiwania. Łatwo dostępna i niekończąca się rozrywka TCL Android TV dla łatwo dostępnej i nieograniczonej rozrywki, zawsze w najwyższej jakości. Android TV współpracuje z Google Home i jest wyposażoney we wbudowanego Asystenta Google. Znajdź najnowszy hit kinowy, sprawdź wynik ważnego meczu lub przyciemnij światła - wszystko bez wyłączania tego, co akurat oglądasz. Android TV umożliwia również wyświetlanie treści bezpośrednio na ekranie telewizora. Innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie zadań, konta wielu użytkowników lub ustawienia boczne zapewniają, że ulubione treści wszystkich członków rodziny są zawsze na pierwszym planie. Poznaj swojego Asystenta Google Zadawaj pytania. Zlecaj mu robienie różnych rzeczy. To Twój osobisty Google, zawsze gotowy do pomocy dzięki ponad milionowi działań. Im częściej z niego korzystasz, tym więcej się uczy i staje się bardziej pomocny. Błyskawicznie znajduj preferowane aplikacje i uzyskuj dostęp do treści. Android TV ma teraz wbudowanego Asystenta Google. Wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu, aby szybko znaleźć najnowszy hit kinowy, sprawdzić wynik meczu lub przyciemnić światła - wszystko to bez odrywania się od oglądanego materiału. Komputronik.plZłóż skargę | 899 zł |
TCL 32S5200 32" LED HD Ready Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 899 zł |
Telewizor TCL 32S5200 LED 32'' HD Ready Android | 719 zł |
Telewizor TCL 32S5200, LED, 32”, HD Ready, USB, HDMI, Wi-Fi, HDR, AndroidTSuper wąska ramka Smukły profil i cienka ramka sprawiają, że telewizor TCL 32S5200 Android wygląda ładnie bez wzglę... więcejdu na to, czy jest włączony, czy wyłączony... EmpikZłóż skargę | 719 zł |
TCL 32S5200 32" LED HD Ready Android TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
TCL 32S5200 Android TV Set | 815 zł |
Telewizor TCL 32S5200 AndroidTelewizor TCL 32S5200 Android Super wąska ramka Smukły profil i cienka ramka sprawiają, że telewizor TCL 32S5200 An... więcejdroid wygląda ładnie bez względu na to, czy jest włączony, czy wyłączony. Łączy w sobie funkcjonalność i modę w najwyższym pokazie elegancji. Obrazy ekranu ożywają na telewizorze TCL, który ma super wąską ramkę, cała uwaga skupi się na ekranie, który zapewnia najlepsze wrażenia wizualne niż kiedykolwiek. HDR premium HDR premium w telewizorze TCL 32S5200 Android zapewnia olśniewające obrazy szczegółowości dzięki wysokiemu poziomowi precyzyjnej kontroli oświetlenia i poprawy jasności. Może również znacznie zwiększyć współczynnik kontrastu, aby zapewnić lepszy obraz. Mikro ściemnianie Micro Dimming analizuje zawartość telewizora TCL 32S5200 Android w setkach oddzielnych stref, aby dostosować jasność i ciemność. Jakość obrazu jest po prostu lepsza i rozpieszcza oczy. Będziesz cieszyć się fantastycznym oglądaniem z doskonałym kontrastem, szczególnie w ciemności. Szeroki kąt widzenia Dzięki innowacyjnej technice TCL kąt widzenia w telewizorze TCL 32S5200 Android zostanie wydłużony, a jasność telewizora zwiększona, co oznacza, że możesz również uzyskać idealne szczegóły. Dźwięk Dolby Zwiększ wpływ swojej rozrywki dzięki ulepszonemu dźwiękowi Dolby Audio w telewizorze TCL 32S5200 Android. Zapewnia krystalicznie czystość, łatwe do usłyszenia dialogi, wspaniałe szczegóły i realistyczny dźwięk przestrzenny, dzięki czemu rozrywka, którą kochasz, jest jeszcze lepsza. T-cast T-cast to zintegrowana funkcja dostępna wyłącznie dla TCL. Umożliwia obsługę telewizora TCL 32S5200 Android za pomocą smartfona; Być w stanie zrzutu ekranu wspaniałego momentu programu telewizyjnego i udostępnić w mediach społecznościowy Vobis.plZłóż skargę | 815 zł |
Tcl Serie Es5200 32´´ Hd Led Tv Czarny Europe PAL / EU Plug 32S5200Wtyczka UE.Funkcje:- Seria Tcl S52 łączy smukły, nowoczesny design, jakość obrazu HDR i najbardziej zaawansowany sy... więcejstem Smart TV jaki kiedykolwiek powstał:Android TV.- Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą kompromisów między elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do treści, które lubią, seria Tcl S52 pozwoli wszystkim członkom twojej rodziny cieszyć się ulubioną treścią.- Seria Tcl S52 zapewnia inteligentniejs tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 874 zł |
TCL 32S5200 - szybka bezpieczna dostawa i możliwość zwrotu do 15 dni | 899 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!