Ceny na wagę Tanita BC-730
Wideo 1Zdjęcia 10 | od 205 do 270 zł Rodzaj wagi: podłogowa; Mechanizm: elektroniczny; Maksymalne obciążenie (kg): 150; Dokładność pomiaru (g): 100; Jednostki wagowe: kg; automatyczne wyłączenie; Pomiary wskaźników: % tkanki tłuszczowej; % bilansu wodnego organizmu; % masy mięśniowej; % masy kostnej; wieku metabolicznego |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tanita BC-730 najmniejsza i najlżejsza waga do analizy ciała na świecie zi | 205 zł |
Waga Tanita BC-730 zielony | 270 zł |
Waga Tanita BC-730 biały | 270 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!