Ceny na myjkę wysokociśnieniową STIHL RE 90 (49510124508)
Wideo 10Zdjęcia 7 | od 644 do 998 zł Maks. ciśnienie (bar): 120; Moc (W): 1800; Wydajność tłoczenia (l/h): 520; Temperatura wody na wlocie: 40; Długość węża wysokociśnieniowego (m): 6; Wyposażenie: lanca; dysza rotacyjna; pianownica; pobieranie wody ze zbiornika; filtr wody; zabezpieczenie przed przegrzaniem; Zasilanie: elektryczne (230 V) |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STIHL myjka ciśnieniowa RE 90 | 998 zł |
RE90 Myjka wysokociśnieniowa Stihl 100bar RE 90 | 702 zł |
Stihl Re 90 ST49510124514 | 644 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!