Klawiatura
SteelSeries Apex 7 Red Switch
Wideo 23Zdjęcia 7 | od 499 do 1 880 zł Niezawodna, łatwa w obsłudze i stylowa klawiatura mechaniczna, przystosowana do aktywnego grania. Klawiatura posiada zintegrowany monochromatyczny ekran OLED Smart, na którym można wyświetlać obrazy, animacje oraz dowolne dane systemowe. Dostępne jest kółko do pchania i pomocniczy przycisk multimedialny. Z przodu znajduje się przelotowy port USB przeznaczony do łatwego podłączania dysków flash, ładowania smartfona itp. Mechaniczna klawiatura do gier SteelSeries Apex 7 Red Switch ma przednią obudowę z twardego stopu aluminium. Do klawiatury podłączony jest magnetyczny stojak z miękką gumowaną powierzchnią. Przewodu łączącego nie można usunąć, ale przewód jest starannie poprowadzony przez tajne kanały po obu stronach. Konstrukcja obudowy jest trapezowa, dzięki czemu można łatwo podnieść mani...pulator ze stołu gamingowego i przenieść urządzenie z miejsca na miejsce. W tej wersji klawiatury zastosowano przełączniki mechaniczne nowej generacji RGB SteelSeries QX2. Są to miękkie, ciche i bardzo niezawodne przełączniki z punktem zadziałania 2 mm. Pamięć urządzenia przeznaczona jest do przechowywania pięciu odrębnych konfiguracji z ustawieniami użytkownika. Dostępna jest ulepszona praca z makropoleceniami. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
[From Japan] SteelSeries Apex 7 Red Switch US Gaming Keyboard RGB EL Displ | 1 880 zł |
Klawiatura dla graczy STEELSERIES Apex 7 | 918 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 | Bezpłatny transport | 699 zł |
Seria SteelSeries | APEX 7 | Mechaniczna klawiatura do gier | Światło LED | 821 zł |
Klawiatura SteelSeries Apex 7 Switch US OLED Apex 7 (Red Switch) US | 834 zł |
Steelseries Apex 7 Rgb Gaming Mechanical Keyboard Czarny 1357267 | 1 065 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Steelseries Apex 7 Red Switch RGB (64636) - PACZKOMA | 809 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 Brown Switch | Bezpłatny transport | 739 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 | Bezpłatny transport | 699 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 TKL Red switch | Bezpłatny transport | 499 zł |
SteelSeries Apex 7 Red Switch - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!