Ceny na rower dziecięcy Spokey Woo-ride Duo
Zdjęcia 15 | od 147 do 340 zł Rodzaj: rower biegowy; Grupa wiekowa: od 2. do 4. r. ż.; Maksymalne obciążenie (kg): 40; Materiał ramy: drewno; Średnica kół ("): 12; Koła: pompowane gumowe; Felgi aluminiowe; Wyposażenie: Wymiary: 85x40x56; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spokey Rowerek biegowy WOO-RIDE DUO DR PK | 149 zł |
Rowerek biegowy 12” WOO-RIDE DUO, różowyRowerek biegowy SPOKEY WOO-RIDE DUO posiada możliwość ustawienia ramy w dwóch pozycjach, co pozwala otrzymać dwa ró... więcejżne zakresy regulacji wysokości siodełka (33-38 cm lub 37-42 cm). Dzięki temu rośnie razem z dzieckiem! Rowerek jest wykonany z ekologicznego, wytrzymałego i lekkiego drewna brzozowego. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 249 zł |
Spokey, WOO-RIDE DUO, Rowerek biegowy DR GRSpokey, Woo-Ride Duo, Rowerek biegowy DR GR Rower biegowy to uproszczony dwukołowy rower, przeznaczony do nauki jaz... więcejdy dla małych dzieci. Nie posiada łańcucha... EmpikZłóż skargę | 158 zł |
Rowerek biegowy Spokey Woo Ride Duo (kolor Zielony. Pomarańczowy) | 340 zł |
Spokey Woo-ride Duo Bike Without Pedals Zielony,Brązowy ChłopiecKluczowe korzyści:- stelaż można ustawić w dwóch pozycjach, co pozwala uzyskać dwa różne zakresy regulacji wysokośc... więceji siodełka- lekka, wytrzymała, bezpieczna i wygodna,- ekologiczny model.Spokey WOO-RIDE DUO:Posiada możliwość ustawienia stelaża w dwóch pozycjach, co pozwala uzyskać dwa różne zakresy regulacji wysokości siodełka (33-38 cm lub 37-42 cm) tak, aby rosło wraz z dzieckiem!To najlepszy sposób na naukę jazdy dla najmłodszych dzieci, jednocześnie zwiększając ich koordynację ruchową,Wykonan BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 289 zł |
Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo Różowo-szaryRowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo Różowo-szary Najlepszy ze sposobów na wprowadzenie dziecka do świata sportu Row... więcejerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo to najlepszy ze sposobów na wprowadzenie dziecka do świata sportu. Nawet najmłodsi, którzy jeszcze nie do końca radzą sobie na klasycznych rowerkach z dodatkowymi bocznymi kółkami, świetnie poczują się na tych biegowych. W końcu WOO-RIDE DUO to mały, zwinny, lekki oraz przede wszystkim łatwy do zsiadania i wsiadania pojazd, z którym nauka jazdy okaże się przyjemnością oraz świetną zabawą! Z podwójną możliwością regulacji wysokości rowerek biegowy rośnie razem z dzieckiem. Nauka jazdy na rowerze to łatwizna Rowerki biegowe od kilku lat podbijają serca najmłodszych. To wspaniałe rozwiązanie, by zachęcić dzieci do sportu i sprawić im wiele radości. Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo jest doskonały do pierwszego kontaktu z jazdą dla każdego dziecka. Nauka z wykorzystaniem rowerka poprawia koordynację i motorykę ruchową, zwiększa umiejętność utrzymywania równowagi oraz wiarę we własne możliwości. Prosta konstrukcja pozwala skupić się maluchowi na jeździe. Dzięki temu późniejsza przesiadka na większy, klasyczny rower okaże się łatwizną! Rośnie razem z dzieckiem Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo to model eco friendly wykonany z drewna brzozowego! Składa się z elementów, które można odkręcać, co pozwala otrzymać dwa ustawienia ramy i tym samym, dwa różne zakresy regulacji wysokości siodełka. Dzięki temu bez problemu dostosujesz wysokość pojazdu do wzrostu dziecka. Co więcej, będzie rósł wraz z dzieckiem i będzie mu służyć przez kilka lat. Wygodne i miękkie siedzenie można ustawić na wysokość 33-38 cm lub 37-42 cm. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo Drewniany rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo posiada wygodne profilowane siodełko, które daje prawdziwy komfort podczas jazdy. Pompowane koła są odporne na uszkodzenia oraz amortyzują drgania, wynikające z poruszania się po nierównej powierzchni. Rowerek biegowy jest kompaktowy, trwały, maksymalnie bezpieczny i lekki - został stworzony dla dzieci o wadze poniżej 40 kg. Vobis.plZłóż skargę | 269 zł |
Spokey Rowerek biegowy DR GR | 149 zł |
Spokey, WOO-RIDE DUO, Rowerek biegowy DR PKSpokey, Woo-Ride Duo, Rowerek biegowy DR PK Rower biegowy to uproszczony dwukołowy rower, przeznaczony do nauki jaz... więcejdy dla małych dzieci. Nie posiada łańcucha... EmpikZłóż skargę | 158 zł |
Spokey, WOO-RIDE DUO, Rowerek biegowy DR GRSpokey, Woo-Ride Duo, Rowerek biegowy DR GR Rower biegowy to uproszczony dwukołowy rower, przeznaczony do nauki jaz... więcejdy dla małych dzieci. Nie posiada łańcucha... EmpikZłóż skargę | 147 zł |
Spokey, WOO-RIDE DUO, Rowerek biegowy DR PKSpokey, Woo-Ride Duo, Rowerek biegowy DR PK Rower biegowy to uproszczony dwukołowy rower, przeznaczony do nauki jaz... więcejdy dla małych dzieci. Nie posiada łańcucha... EmpikZłóż skargę | 150 zł |
Rowerek biegowy Spokey Woo Ride Duo (kolor Różowy) | 340 zł |
Rowerek biegowy Spokey Woo Ride Duo pomarańczowo-zielony 940905 | 271 zł |
Spokey Woo-ride Duo Bike Without Pedals Różowy ChłopiecKluczowe korzyści:- stelaż można ustawić w dwóch pozycjach, co pozwala uzyskać dwa różne zakresy regulacji wysokośc... więceji siodełka- lekka, wytrzymała, bezpieczna i wygodna,- ekologiczny model.Spokey WOO-RIDE DUO:Posiada możliwość ustawienia stelaża w dwóch pozycjach, co pozwala uzyskać dwa różne zakresy regulacji wysokości siodełka (33-38 cm lub 37-42 cm) tak, aby rosło wraz z dzieckiem!To najlepszy sposób na naukę jazdy dla najmłodszych dzieci, jednocześnie zwiększając ich koordynację ruchową,Wykonan BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 289 zł |
Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kgRowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kg Najlepszy rowerek dla najmłodszych Rowerek biegowy to najlepszy ze spo... więcejsobów na wprowadzenie dziecka do świata sportu. Nawet najmłodsi, którzy jeszcze nie do końca radzą sobie na klasycznych rowerkach z dodatkowymi bocznymi kółkami, świetnie poczują się na tych biegowych. W końcu rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kg to mały, zwinny, lekki oraz przede wszystkim łatwy do zsiadania i wsiadania pojazd, z którym nauka jazdy okaże się przyjemnością oraz świetną zabawą! Z podwójną możliwością regulacji wysokości rowerek biegowy rośnie razem z dzieckiem. Nauka jazdy na rowerze to łatwizna Rowerki biegowe od kilku lat podbijają serca najmłodszych. To wspaniałe rozwiązanie, by zachęcić dzieci do sportu i sprawić im wiele radości. Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kg jest doskonały do pierwszego kontaktu z jazdą dla każdego dziecka. Nauka z wykorzystaniem rowerka poprawia koordynację i motorykę ruchową, zwiększa umiejętność utrzymywania równowagi oraz wiarę we własne możliwości. Prosta konstrukcja pozwala skupić się maluchowi na jeździe. Dzięki temu późniejsza przesiadka na większy, klasyczny rower okaże się łatwizną! Rośnie razem z dzieckiem Rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kg to model eco friendly wykonany z drewna brzozowego! Składa się z elementów, które można odkręcać, co pozwala otrzymać dwa ustawienia ramy i tym samym, dwa różne zakresy regulacji wysokości siodełka. Dzięki temu bez problemu dostosujesz wysokość pojazdu do wzrostu dziecka. Co więcej, będzie rósł wraz z dzieckiem i będzie mu służyć przez kilka lat. Wygodne i miękkie siedzenie można ustawić na wysokość 33-38 cm lub 37-42 cm. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo Drewniany rowerek biegowy Spokey Woo-Ride Duo do 40 kg posiada wygodne profilowane siodełko, które daje prawdziwy komfort podczas jazdy. Pompowane koła są odporne na uszkodzenia oraz amortyzują drgania, wynikające z poruszania się po nierównej powierzchni. Rowerek biegowy jest kompaktowy, trwały, maksymalnie bezpieczny i lekki - został stworzony dla dzieci o wadze poniżej 40 kg. Vobis.plZłóż skargę | 269 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!