Ceny na telewizor Sony XR-65X90K 65 "
Wideo 2Zdjęcia 7 | od 5 853 do 7 508 zł Przekątna ("): 65; System operacyjny: Google TV (Android TV); Procesor: Sony Cognitive XR; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 120; Obsługa HDR: HDR10, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 30; Liczba głośników (szt.): 4; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smart TV Sony XR65X90KAEP 1651 cm Ultra HD 4K LED Dolby Vision | 7 508 zł |
Telewizor LED Sony XR-65X90K 65 cali 4K UHD | 5 853 zł |
Telewizor Sony XR-65X90K LED 65'' 4K Ultra HD Android | 7 224 zł |
Emaga Smart TV Sony XR65X90KAEP 65' Ultra HD 4K LED Dolby Vision | 6 570 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!