Ceny na Sony Xperia Z5 Compact 32 GB / 2 GB
Zdjęcia 16 | REF od 900 do 1 050 zł Wysokiej klasy smartfon zaprojektowany, aby uczynić flagowego Z5 jesienią 2015 bardziej kompaktowym, zachowując jednocześnie wszystkie jego zaawansowane funkcje. Mniejsza wersja otrzymała ekran 4,6 "zamiast 5,2", z całkiem przyzwoitą rozdzielczością 1280x720, a także "tylko" 2 GB RAM-u - mimo że ten sam Snapdragon 810 jest używany jako procesor. Aparaty w Sony Smartfony Xperia Z5 Compact są takie same jak w pełnowymiarowym modelu - 23-megapikselowy główny z pełnowartościowym przetwornikiem 1 / 2,3 "i 5,1-megapikselowym frontem. Z komunikacji warto zwrócić uwagę na LTE, chip NFC oraz host USB tryb, a wszystko to działa pod kontrolą Androida 7.1. chronione przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP68. |
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Sony Xperia Z5 Compact czarny 1298-3808 | 900 zł |
Sony Xperia Z5 Compact 32GB 4G Biały - smartfony Single SIM Android NanoSI | 900 zł |
Sony Xperia Z5 Compact 32 GB 4G żółty - smartfony Single SIM Android NanoS | 1 050 zł |
Sony E5823 Xperia Z5 Compact Smartfon Biały Włochy SI1298-2021 | 900 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!