Ceny na Sony Xperia XZ2 64 GB / 4 GB
Wideo 27Zdjęcia 6 | REF od 1 180 do 2 461 zł Naładowany flagowiec w duchu współczesności stał się pierworodnym z najwyższej półki smartfonów Sony w formacie pełnoekranowym. Godną uwagi cechą 5,7-calowego wyświetlacza IPS jest nie tylko współczynnik proporcji 18: 9, ale także obsługa odtwarzania treści HDR. Co więcej, samo urządzenie jest w stanie go wygenerować, nagrywając filmy 4K w trybie szerokiego zakresu dynamicznego do głównego aparatu. Jego rolę pełni duża matryca 1 / 2,3 "o rozdzielczości 19 Mpix, ponadto z jednym obiektywem do dyspozycji. Dodatkowo kamera obsługuje nagrywanie wideo w zwolnionym tempie z częstotliwością 960 kl / s w formacie do FullHD. Za wydajność Sony Xperii XZ2 Dual we wszystkich sytuacjach Odpowiedzią jest potężny układ Snapdragon 845, uzupełniony o 4 GB pamięci RAM i grafikę Adreno 630 - poważne „wypycha...nie” do toczenia aplikacji o dowolnym poziomie „ciężkości”. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wsparcie dla możliwości skanowania 3D obiektów w celu późniejszego tworzenia ich wirtualnych modeli.Inne atrybuty nowoczesnego flagowca: szybkie i bezprzewodowe ładowanie baterii 3180 mAh, chip NFC, kurz i wilgoć IP68 ochrona, responsywny skaner linii papilarnych. |
Sortowanie |
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia XZ2 Negro Single SIM H8216 1313-7944 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 LTE 64GB 4GB RAM H8216 zielony SIM Free 1315-2044 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 H8216 Ash Pink Sin 7311271617914 | 1 180 zł |
Sony - Sony Xperia XZ2 64Gb 57" FHD 4GB Ram 19Mpx Verde H8216IT/DG | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 Smartphone 145 cm 57 Zoll IPS Full HD Display 64 GB intern | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 Liquid Black 7311271612834 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 smartfon wyświetlacz IPS Full HD o przekątnej 145 cm 57 ca | 2 461 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!