Ceny na Sony Xperia XZ Premium 64 GB / 4 GB
Wideo 15Zdjęcia 17 | REF od 1 170 zł Najmocniejszy flagowiec Sony przyciąga uwagę prawie we wszystkim. Że warta jest jedynie lustrzana obudowa smartfona - mało praktyczna z punktu widzenia widoczności śladów brudu, ale wywołująca efekt „wow” u innych. Wygląd nie jest najważniejszy, bo przedni panel Sony Xperii XZ Premium zajmuje unikalny 5,46-calowy ekran 4K (3840x2160 pikseli). „Pod maską” mobilnego gadżetu to zaawansowany „sprzęt” składający się z układu Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM oraz grafiki Adreno 540. Wbudowana pamięć danych ma pojemność 64 GB, przy jednoczesnej obsłudze kart pamięci microSD o pojemności do 256 GB. Cechą głównego aparatu urządzenia (19 Mpx) jest obsługa nagrywania wideo w rozdzielczości HD z prędkością 960 kl./s. Przedni aparat wykorzystuje 13-megapikselową matrycę z programowymi algorytmami popra...wiającymi skórę twarzy modele podczas robienia selfie. Korpus smartfona jest chroniony przed wnikaniem kurzu i wilgoci zgodnie ze standardem IP68, a na bocznej krawędzi jest miejsce na skaner linii papilarnych. |
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia XZ Premium LTE 64GB G8141 Czarny SIM Free 1308-0914 | 1 170 zł |
Smart Phone Sony Xperia XZ Premium XPERIAXZPREMIUMC | 1 170 zł |
Sony Xperia XZ Premium 55" 4K HDR 64 GB 4 GB RAM aparat Motion Eye 19 Mpx | 1 170 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!