Ceny na konsolę do gier Sony PlayStation 4
Wideo 28Zdjęcia 13 | od 1 297 do 3 710 zł Konsola do gier wydana w 2013 roku i kontynuująca linię konsol stacjonarnych PlayStation. Podobnie jak trzecia wersja wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesor, ale w tym przypadku jest to AMD Jaguar, a ilość pamięci RAM została zwiększona do 8 GB. Konstrukcja zapewnia dysk o pojemności 500 GB, są 2 porty USB 3.0. Sony PlayStation 4 obsługuje wszystkie główne formaty dysków optycznych, w tym Blu-ray. Na uwagę zasługuje również integracja z przenośną konsolą Vita, m.in. możliwość używania jako kontroler. |
500 GB500 GB gra |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PlayStation 4 FINAL FANTASY VII REMAKE Pack 500GB Console Region Free | 2 252 zł |
Sony PlayStation 4 FINAL FANTASY VII REMAKE Pack 500GB Console & software | 2 800 zł |
LIMITED EDITION DAYS OF PLAY SONY PLAYSTATION 4 PS4 CONSOLE- BRAND NEW SEA | 2 172 zł |
Sony PlayStation 4 [PS4] Game Console 500GB White CUH-2100AB02 Japan versi | 1 336 zł |
Sony CUH-2200AB01 Home Console Playstation 4 Jet Black 500GB HDMI 2020 JP | 1 337 zł |
Sony PlayStation 4 PS4 HDD 500GB Jet Black CUH-2100AB01 Japan Console NEW | 1 297 zł |
Sony PlayStation 4 PS4 Jet Black 500GB CUH-2200AB01 Game Console New With | 1 397 zł |
Sony PlayStation 4 PS4 Console HDD 500GB Glacier White CUH-2100AB02 Unused | 2 474 zł |
NEW Sony PlayStation 4 FINAL FANTASY VII REMAKE Pack 500GB Limited Item Ja | 2 643 zł |
Sony PlayStation4 PS4 KINGDOM HEARTS III Limited with Amazon Privilege New | 3 710 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!