Ceny na telewizor Sony FWD-75X85G/T 75 "
Zdjęcia 8 | od 13 517 do 13 991 zł Przekątna ("): 75; System operacyjny: Android TV 8; Procesor: Sony X1; Rozdzielczość (px): 3840x2160; Jasność (cd/m²): 620; Kontrast statyczny: 1 400:1; Kontrast dynamiczny: 55 000:1; Czas reakcji (ms): 5; Współczynnik płynności obrazu (kl./s): 1000; Obsługa HDR: HDR10, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Monitor FWD-75X85G/T+ UCHWYTorazKABEL HDMI GRATIS !!! MOŻLIWOŚĆ NEGOC | 13 517 zł |
Sony Monitor FWD-75X85G/T + UCHWYTorazKABEL HDMI GRATIS !!! MOŻLIWOŚĆ NEGO | 13 517 zł |
Monitor SONY BRAVIA FWD-75X85G/T | 13 991 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!