Ceny na Sony A6600 kit 18-135
Wideo 47Zdjęcia 28 | od 5 959 do 13 921 zł Flagowiec „sześciotysięcznej” linii bezlusterkowców Sony, która na arenę fotograficzną wkroczyła w 2019 roku. W trzewiach korpusu aparatu ukrywa się przed wzrokiem ciekawskich przetwornik obrazu formatu APS-C o rozdzielczości 24,2 Mpx, zamocowany na ruchomej platformie stabilizującej. Wtyczka matrycy jest w stanie skompensować przesunięcie kamery w pięciu płaszczyznach, a także przyda się podczas nagrywania filmów. Nagrywanie wideo zapewnia zestaw Sony A6600 18-135 w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli) z szybkością klatek do 30 kl./si szybkością powyżej 100 Mb/s. Osobny plus w karmie ma model do obsługi profili gamma S-Log2 i S-Log3, skupienia się na oczach podczas nagrywania wideo i obecności wejścia mikrofonowego wraz z wyjściem audio do słuchawek (do monitorowania nagrywan...ia dźwięku) . System automatycznego ustawiania ostrości aparatu wykorzystuje 425 czujników fazowych, które pokrywają 100% kadru w pionie i około 88% obszaru obrazu w płaszczyźnie poziomej. Przedmiotem filmowania jest autofokus bezlusterkowiec przylegający przez marne 0,02 sekundy. Aparat wyposażony jest w elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości, odchylany ekran dotykowy, komunikację bezprzewodową (Wi-Fi, Bluetooth i NFC), a także akumulator o dużej pojemności z możliwością „zrobienia” ponad 800 zdjęć bez ładowania. W roli obiektywu kitowego dla „korpusu” aparatu przedstawiono uniwersalny zoom 18-135 mm. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIT Sony Alpha 6600 Czarny 18-105G SOALPHA660018105GN | 9 181 zł |
Aparat SONY ILCE-6600MB Czarny + Obiektyw 18-135 mm f/3.5-5.6 | 6 994 zł |
Sony A6600 + 18-135 mm f/3.5-5.6 (ILCE-6600MB) (w magazynie!) - Dostawa GR | 6 999 zł |
Aparat SONY ILCE-6600MB Czarny + Obiektyw 18-135 mm f/3.5-5.6 ILCE6600MB.C | 6 994 zł |
Aparat cyfrowy SONY α6600 | 7 052 zł |
Bezlusterkowiec Sony A6600 + Sony E 18-135 f/3.5-5.6 OSS + Dodatkowy 1 rok | 7 148 zł |
Aparat Sony Alpha α6600 ILCE6600MB + SEL18135 | 7 148 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha 6600 + 18-135 Czarny | 7 954 zł |
Aparat cyfrowy Sony A6600 + obiektyw 18-135mm czarny - ILCE6600MB | 7 148 zł |
KIT Sony Alpha 6600 Czarny Goły FT SD SOALPHA6600NUNFTSD | 5 959 zł |
KIT Sony Alpha 6600 Czarny Sigma 30mm 14 SOALPHA6600SIG30N14 | 7 312 zł |
KIT Sony Alpha 6600 Czarny 16-70 70-350mm ILCE6600YB.CEC | 13 921 zł |
KIT Sony Alpha 6600 Czarny 16-70 f/4 OSS ZEISS SOALPHA66001670N | 9 849 zł |
Sony A6600 + 18-135mm « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 10 | 7 149 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!