Ceny na powerbank Silicon Power QP55 10000 (SP10KMAPBKQP550K)
Zdjęcia 8 | od 58 do 101 zł Pojemność (mAh): 10000; Pojemność rzeczywista (mAh): 6300; Pojemność baterii (W*h): 37; Typ baterii: Li-Pol; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 1; Moc (wszystkie porty) (W): 15; USB type С: Moc na port USB type C (W): 18; Prąd ładowania USB type C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A; USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: Moc na port USB A (pierwszy) (W): 22.5 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Power Bank QP55 10000 mAh, Black ...nie z tej ziemi - OFERTY | 59 zł |
Powerbank Silicon Power QP55 10 000mAh (SP10KMAPBKQP550K) Czarna | 101 zł |
Silicon Power Power Bank QP55 10000 mAh, Czarny | 58 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!