Ceny na Sigma 18-35mm f/1.8 Art HSM DC
Zdjęcia 16 | od 3 393 do 4 552 zł Główną cechę tego obiektywu można nazwać, być może, charakterystyką przysłony: jest ona nie tylko wysoka – f/1,8 – ale także niezmieniona w całym zakresie ogniskowych. W tym zakresie - 18-35 mm (27-52,5 mm ekwiwalent 35 mm) - ten model należy do szerokokątnych. Przeznaczony jest do matryc APS-C i występuje w wersjach do systemów Canon, Nikon, Pentax i Sony. Napęd autofokusa - ultradźwiękowy. 9-listkowa przysłona ma minimalną wartość 16. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Art Obiektyw 18-35 Mm F18 Dc Hsm Mocowanie Canon210101 210101 | 3 477 zł |
Sigma obiektyw digital A 18-35/1.8 DC HSM Canon | 3 490 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 L | 3 490 zł |
Obiektyw SIGMA Digital A 18-35 mm, f/1.8, DC HSM, bagnet Canon | 3 499 zł |
Sigma 18-35 mm f/1.8 DC HSM ART CANON | 3 393 zł |
Obiektyw Sigma 18-35mm f/1,8 DC HSM Art (Canon) - 3 letnia gwarancja - Rat | 3 489 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM Art (Canon) - 3 lata gwarancji Raty 0 | 3 477 zł |
Obiektyw Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Nikon | 3 489 zł |
Sigma 210954 89e965 zestaw 18 35 mm f/18 Art EOS MC-11 czarny 21095489E965 | 4 552 zł |
Sigma obiektyw digital A 18-35/1.8 DC HSM Nikon | 3 490 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM Nikon - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 488 zł |
Obiektyw SIGMA Digital A 18-35 mm, f/1.8, DC HSM, bagnet Nikon | 3 499 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon) - 3 lata gwarancji Raty 0 | 3 490 zł |
Obiektyw Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Canon + voucher 350 zł na Fotoform | 3 489 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM (Nikon) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiąż | 3 478 zł |
Sigma A 18-35 mm f/1.8 DC HSM (Canon) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiąż | 3 478 zł |
Sigma A 18-35mm f1.8 Art DC HSM Canon - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 3 489 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!