Ceny na Shell Helix HX7 10W-40 1 l
Wideo 5Zdjęcia 2 | od 26 do 55 zł Rodzaj: półsyntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; wysokoprężny; Pojemność (l): 1; SAE: 10w-40; Aprobaty Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.3; Aprobaty Renault: RN 0700; Aprobaty Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-G2; |
1 l4 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej SHELL Helix HX7 10W-40 1 l | 40 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Hx7 10W-40 1L | 55 zł |
Olej silnikowy Shell Helix HX7 Benzyna 10W/40 1L | 26 zł |
Olej silnikowy SHELL SHELL HELIX HX7, 10W40, 1L | 27 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!