Ceny na głośnik przenośny SETTY Junior
Zdjęcia 13 | od 25 do 31 zł Bluetooth: Bluetooth; mini Jack (3.5 mm); czytnik kart pamięci; Liczba kanałów: 1.0 (mono); Liczba pasm przenoszenia: 1; Moc (W): 3; Pasmo przenoszenia (Hz): 280 – 16000; Obsługa kodeków: Funkcje i możliwości: zestaw głośnomówiący; Cechy dodatkowe: Czas pracy (h): 3; Port ładowania USB: microUSB |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik TELFORCEONE Junior, Bluetooth | 31 zł |
Głośnik mobilny SETTY Junior Biały | 25 zł |
Głośnik bluetooth Junior biały | 31 zł |
Głośnik bluetooth Junior czarny | 31 zł |
Głośnik bluetooth Junior czerwony | 31 zł |
Głośnik mobilny SETTY Junior Czerwony | 30 zł |
Głośnik mobilny SETTY Junior Czarny | 25 zł |
Głośnik mobilny SETTY Junior Czerwony | 30 zł |
Głośnik mobilny SETTY Junior Czarny | 25 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!