Ceny na Sencor SSM 4300SS
Zdjęcia 4 | od 80 do 136 zł Rodzaj: opiekacz do kanapek; Moc (W): 700; Liczba produktów: 4; Funkcje i możliwości: kontrolka gotowości; Zatrzask; Materiał obudowy: stal; Wymiary (mm): 238x234x105; Waga (kg): 1.2; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SSM 4300SS opiekacz do kanapek plastikowyWzornictwo ze stali nierdzewnej
Do przygotowywania 4 trójkątnych kanapek
Automatyczna kontrola temperatury
Powie... więcejrzchnia do pieczenia zapobiegająca przywieraniu
Wskaźnik zasilania, wskaźnik gotowości Amazon.plZłóż skargę | 132 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4300SSZ łatwością przygotujesz smaczne propozycje dla całej rodziny! Opiekacz dla wymagających Opiekacz do kanapek SENCOR... więcejSSM 4300SS to ekskluzywne urządzenie, które swoją jakością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Sprzęt został zaprojektowany z dbałością o detale. Wzrok przyciąga modernistyczny design, obok którego nie można przejść obojętnie. Model o mocy 700 W zapewnia wydajne i bezawaryjne działanie. Jest on przystosowany do intensywnej eksploatacji, więc nie trzeba obawiać się kłopotliwych i kosztownych awarii. Intuicyjna obsługa sprawia, że przygotowanie ulubionych przekąsek potrwa kilka minut. Jednocześnie można przyrządzić specjały w kształcie trójkątów. Wszechstronność Electro.plZłóż skargę | 80 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4300SSZ łatwością przygotujesz smaczne propozycje dla całej rodziny! Opiekacz dla wymagających Opiekacz do kanapek SENCOR... więcejSSM 4300SS to ekskluzywne urządzenie, które swoją jakością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Sprzęt został zaprojektowany z dbałością o detale. Wzrok przyciąga modernistyczny design, obok którego nie można przejść obojętnie. Model o mocy 700 W zapewnia wydajne i bezawaryjne działanie. Jest on przystosowany do intensywnej eksploatacji, więc nie trzeba obawiać się kłopotliwych i kosztownych awarii. Intuicyjna obsługa sprawia, że przygotowanie ulubionych przekąsek potrwa kilka minut. Jednocześnie można przyrządzić specjały w kształcie trójkątów. Wszechstronność Avans.plZłóż skargę | 80 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4300SSZ łatwością przygotujesz smaczne propozycje dla całej rodziny! Opiekacz dla wymagających Opiekacz do kanapek SENCOR... więcejSSM 4300SS to ekskluzywne urządzenie, które swoją jakością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Sprzęt został zaprojektowany z dbałością o detale. Wzrok przyciąga modernistyczny design, obok którego nie można przejść obojętnie. Model o mocy 700 W zapewnia wydajne i bezawaryjne działanie. Jest on przystosowany do intensywnej eksploatacji, więc nie trzeba obawiać się kłopotliwych i kosztownych awarii. Intuicyjna obsługa sprawia, że przygotowanie ulubionych przekąsek potrwa kilka minut. Jednocześnie można przyrządzić specjały w kształcie trójkątów. Wszechstronność Mediaexpert.plZłóż skargę | 83 zł |
Sencor Opiekacz do kanapek 23,8x23,4x10,5cm Sencor SSM 4300SS srebrno-czarOpiekacz do kanapek SSM 4300SS w kolorze srebrno-czarnym posiada miejsce na 2 kanapki, co pozwala na jednoczesne pr... więcejzygotowanie 4 trójkątnych porcji. Zastosowanie nieprzywierając Superwnetrze.plZłóż skargę | 136 zł |
Opiekacz Sencor SSM 4300SS | 133 zł |
Sencor SSM 4300SS Opiekacz do kanapek | 80 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!