Ceny na Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 (420-56)
Wideo 6Zdjęcia 10 | od 268 do 521 zł Pojemność (mAh): 25000; Pojemność rzeczywista (mAh): 15700; Pojemność baterii (W*h): 93; Typ baterii: Li-Pol; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 2; USB type С: USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: USB A (2.): Szybkie ładowanie; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Power Delivery: Power Delivery 3.0 |
20000 mAh 20 W 25000 mAh 18 W |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank Sandberg 4-Panel 420-56 25000mAh Czarny | 268 zł |
Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 | 303 zł |
Powerbank Sandberg Outodoor Solar 25 000mAh 4x panel (420-56) Czarna | 442 zł |
Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000 | 481 zł |
Sandberg Solar 4 Panel Powerbank 25000 mAh | 521 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!